FaceBook

Akcje

 • POMAGAM UNICEF

   

  Henry Dixon ma dopiero rok. Cierpi z powodu ostrego niedożywienia.
  Jest tak słaby, że gaśnie w oczach. 
   

  Dzięki Twojemu wsparciu możemy uratować dzieci takie jak Henry. Twoje comiesięczne darowizny pozwolą UNICEF zapewnić dzieciom pomoc, której tak bardzo potrzebują. Lekarstwa, żywność, czysta woda i natychmiastowa pomoc w sytuacji kryzysu humanitarnego – to wszystko będzie możliwe dzięki Tobie! UNICEF365 to coś więcej niż adopcja na odległość. To program dla wyjątkowych ludzi, którzy chcą pomagać nie jednemu, ale wielu dzieciom każdego dnia.
   

  Dołącz do nas już dziś. Dzieci takie jak Henry Dixon nie mogą czekać.

   

  więcejCzytaj...
 • Republika Środkowoafrykańska

  Tony ma 12 miesięcy i walczy o życie w szpitalu dziecięcym w Bangui. Cierpi z powodu niedożywienia. Jest już pod opieką lekarzy, ale w ośrodku brakuje sprzętu
  i leków.

  Republika Środkowoafrykańska pogrążona jest w chaosie. Od 1,5 roku w kraju trwa wojna domowa. Sytuacja jest tragiczna - tysiące dzieci od wielu miesięcy pozbawionych jest podstawowej opieki medycznej. Szpital w Bangui to jedyny szpital dziecięcy w tym kraju.

    link
  więcejCzytaj...
 • Głos Dzieci

  Robert Lewandowski, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, apeluje o wsparcie dla dzieci dotkniętych kryzysami humanitarnymi. Piłkarz odwiedził obóz dla syryjskich uchodźców w Jordanii i użyczył głosu chłopcu, który stał się ofiarą wojny w Syrii. Ty też możesz pomóc opowiedzieć historię tych dzieci. Wejdź na glosdzieci.pl i tak jak Robert Lewandowski, użycz swojego głosu.

  więcejCzytaj...
 • Akcja ratunkowa UNICEF

  Wojna w Syrii trwa już ponad trzy lata, a sytuacja najmłodszych Syryjczyków od samego początku jest dramatyczna. Już 1,2 mln dzieci zostało zmuszonych do opuszczenia kraju,
  a ponad 4,2 mln musiało uciekać w inne części Syrii. Całe ich dotychczasowe życie przewróciło się do góry nogami. Straciły swoich rodziców, dach nad głową, szkołę. Cierpią
  z powodu chorób, niedożywienia, chłodu, narażone są na przemoc, wykorzystanie
  i zaniedbanie. Tęsknią za domem.

  Dzieci są najbardziej bezbronne i nie poradzą sobie bez naszej pomocy. Pomóż nam uratować całe pokolenie dzieci. Przekaż darowiznę teraz.

  To dzieci cierpią najbardziej podczas kryzysu humanitarnego, jak obecnie w Syrii, Republice Środkowoafrykańskiej, Sudanie Południowym czy w Czadzie. Muszą walczyć nie tylko
  z ciężkimi chorobami, ale także ze wspomnieniami dramatycznych wydarzeń, których były świadkiem, a które pozostają w sercu na całe życie.

    link
  więcejCzytaj...
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.