Koordynator ds. zasobów ludzkich (HR)

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby odpowiedzialnej za:

Zadania:

  • Realizacja wybranych projektów z obszaru HR, m.in. komunikacja wewnętrzna (we współpracy z działem marketingu i komunikacji),  employer i employee branding
  • Realizacja procesów rekrutacji i on-boardingu pracowników
  • Udział w kształtowaniu kultury organizacyjnej
  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi HR
  • Bieżąca współpraca z menadżerami w zakresie HR, m.in. oceny pracownicze, ścieżki kariery, potrzeby szkoleniowe
  • Bieżąca współpraca ze specjalistą ds. kadr i płac
  • Tworzenie analiz i raportów z obszaru HR
  • Utworzenie i regularna aktualizacja bazy kandydatów

Wymagania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w obszarze HR
  • Wyższe wykształcenie (preferowany kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Znajomość metod rekrutacji, rozwoju, modeli kompetencyjnych
  • Umiejętność tworzenia systemów motywacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania czasem i planowania pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Mile widziane ukończone kursy i szkolenia w obszarze HR

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie kursów językowych
  • szkolenia dla pracowników
  • elastyczny czas pracy

Prosimy o przesyłanie aktualnego CV i/lub listu motywacyjnego na adres: praca@unicef.pl. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie.

W zgłoszeniu prosimy o dodanie informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa, w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych (tj. danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa) przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa”.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj następującą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym także danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna - rekrutacja