Specjalista ds. Marketingu Operacyjnego

UNICEF od 75 lat ratuje życie dzieci, broni ich praw i pomaga im wykorzystać potencjał, jaki posiadają. Nigdy się nie poddajemy!

Pracujemy w najtrudniejszych miejscach na świecie, aby dotrzeć do najbardziej pokrzywdzonych dzieci. W ponad 190 krajach i terytoriach pracujemy #dlakazdegodziecka, aby budować lepszy świat dla wszystkich. Przed, w trakcie i po kryzysach humanitarnych jesteśmy na miejscu niosąc ratującą życie pomoc i nadzieję dzieciom i ich rodzinom. Realizujemy nie tylko działania pomocowe, ale także edukacyjne. Wierzymy, że edukacja to jedna z najbardziej skutecznych form zmieniania świata. W Polsce pracujemy ze szkołami i samorządami, aby prawa dziecka były zawsze przestrzegane, a głos młodych ludzi słyszany i respektowany. Jesteśmy apolityczni i bezstronni, ale nigdy nie pozostajemy obojętni, gdy chodzi o obronę praw dzieci i zabezpieczenie ich życia i przyszłości.

Obecnie do zespołu Marketingu i Komunikacji UNICEF Polska szukamy członka zespołu, który będzie w stanie zwiększyć skalę naszych działań marketingowych i pomóc nam w realizacji obecnych celów.

Zadania

  • wsparcie działań w ramach planowania i realizacji przyjętej strategii marketingowej;
  • współpraca projektowa z innymi Działami Organizacji;
  • realizację przyjętych celów marketingowych i komunikacyjnych;
  • tworzenie, testowanie i uruchamianie programów marketingowych w oparciu o najlepsze praktyki;
  • odpowiedzialność za realizację inicjatyw, w celu maksymalizacji efektywności projektów marketingowych;
  • budowanie pozytywnego wizerunku Organizacji oraz jej znajomości i rozpoznawalności;
  • analiza rynku oraz działalności innych stowarzyszeń;
  • współpraca z zewnętrznymi wykonawcami.

Oczekujemy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu (B2B i B2C);
  • udokumentowane doświadczenie w pracy projektowej;
  • umiejętności analityczne;
  • doświadczenie w redagowaniu treści marketingowych;
  • dobrej znajomość języka angielskiego min. B2;
  • sprawnego korzystania z narzędzi pakietu Office;
  • doświadczenie w organizacjach pozarządowych na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej i rozwojowej prowadzącej działania na całym świecie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o przesyłanie aktualnego CV i/lub listu motywacyjnego na adres: praca@unicef.pl. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie.

W zgłoszeniu prosimy o dodanie informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa, w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych (tj. danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa) przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa”.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj następującą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym także danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna - rekrutacja