Kalendarz adwentowy Muminki UNICEF

Kalendarz Adwentowy z Muminkami

Podaruj prezenty, które ratują życie

Pomóż

Ta akcja już się zakończyła

Wciąż jednak nie jest za późno, aby w tym roku podarować dzieciom wyjątkowy prezent! Wejdź na stronę Prezentów bez Pudła i wybierz podarunek, a my dostarczymy go w Twoim imieniu. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi akcjami, takimi jak Kalendarz Adwentowy z Muminkami, zapraszamy do śledzenia naszej strony. Do zobaczenia!

Czym są Prezenty bez Pudła?

Dziewczynka cieszy się z paczki od UNICEF

© UNICEF/Choufany

Miliony dzieci na całym świecie codziennie potrzebują pomocy. W wielu miejscach brakuje najpotrzebniejszych produktów - leków, artykułów higienicznych czy wyprawek szkolnych. Przekazując Prezenty bez Pudła możesz nie tylko zadbać o zdrowie dzieci, lecz także podarować im uśmiech — każde dziecko uwielbia dostawać prezenty! 

Prezenty bez Pudła to produkty humanitarne, takie jak żywność terapeutyczna, dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania prezentami.

Wszystkie Prezenty bez Pudła znajdziesz TUTAJ >


W tym roku Muminki inspirują do pomocy! 

Święta to idealny czas, aby nie tylko dzielić się prezentami, ale też pomagać! Zainspirowani wartościami Muminków i ich gotowością do pomocy, przygotowaliśmy niezwykły Kalendarz Adwentowy, dzięki któremu możesz odmienić i uratować życie wielu potrzebujących dzieci.

Jak to działa? To proste. Przekaż darowiznę w wysokości co najmniej 70 zł. Wybrana przez Ciebie kwota darowizny to równowartość Prezentów bez Pudła UNICEF - produktów humanitarnych, które w Twoim imieniu przekażemy potrzebującym dzieciom. W podziękowaniu na podany przez Ciebie adres wyślemy Kalendarz Adwentowy. Tobie pozostanie odliczanie do Świąt i otwieranie kolejnych okienek z ukrytymi w nich opisami i zdjęciami Prezentów bez Pudła. Dzięki Twojej darowiźnie trafią one do dzieci na całym świecie.

Dla kogo Kalendarz Adwentowy z Muminkami?

Kalendarz Adwentowy z Muminkami to kalendarz dla każdego - dla dużych i małych miłośników Muminków, ale nie tylko. Bez względu na wiek, każdy może poczuć świąteczną moc pomagania.

Dla dzieci - otwieranie okienek z ukrytymi w nich opisami i zdjęciami Prezentów bez Pudła to nie tylko forma zabawy, ale też świetna okazja, żeby w ciekawy i wyjątkowy sposób uczyć dzieci empatii i wrażliwości, by pokazać, jak ważne jest pomaganie.
Dla dorosłych - dla fanów Muminków i nie tylko. Możesz powrócić do czasów dzieciństwa i znowu z radością otwierać kolejne okienka kalendarza adwentowego. Tym razem jednak ze świadomością, że odmieniasz życie potrzebujących dzieci.
 

Jak to działa?

ikona darowizna

Przekazujesz darowiznę w wysokości
minimum 70 zł. 

ikona prezent

Twoja darowizna przełoży się na Prezenty bez Pudła, czyli produkty humanitarne, które w Twoim imieniu przekażemy potrzebującym dzieciom. 

ikona list

W podziękowaniu, na podany przez Ciebie adres pocztowy, prześlemy papierowy Kalendarz Adwentowy z Muminkami.

Kalendarz Adwentowy z Muminkami

© Moomin Characters™

Im wyższą kwotę darowizny wybierzesz, tym większa będzie moc Twojej pomocy. Niezależnie od wybranej kwoty, powyżej minimalnej darowizny, w podziękowaniu otrzymasz jeden kalendarz.

Kalendarze Adwentowe przesyłamy w podziękowaniu za darowizny przekazane nie później niż w dniu 23.11.2023 roku za pośrednictwem tej strony. UNICEF Polska zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia akcji.

Czas oczekiwania na przesyłkę może się różnić w zależności od dnia przekazania darowizny. Liczba kalendarzy i czas trwania akcji są ograniczone.

Nie zwlekaj i pomóż teraz!