UNICEF Polska - Ponadczasowi

Ponadczasowi

zostaw po sobie lepszy świat

Pobierz broszurę

Dlaczego i jak spisywać testament?

W życiu najważniejsze jest nie to, co otrzymujemy, lecz to, co możemy podarować innym. Miłość, poczucie bliskości i bezpieczeństwa, czas... Patrzymy na swoje dzieci i marzymy, aby zostawić im świat piękniejszy i szczęśliwszy. Pragniemy, aby nasi bliscy mieli zapewnioną spokojną i dostatnią przyszłość.

Chcemy zatem, aby dorobek naszego życia został wykorzystany w najlepszy sposób, zgodnie z naszymi poglądami i oczekiwaniami.

Testament to pewny i bezpieczny sposób, aby w przyszłości przekazać swoje dobra najbliższym i zadbać o ich stabilizację finansową.

W każdej chwili możesz wydać odpowiednie dyspozycje co do wypracowanych przez Ciebie dóbr materialnych, tak aby trafiły w najlepsze ręce i zostały wykorzystane według Twoich oczekiwań.

Majątek, niezależnie czy mały czy duży, jest najcenniejszy wtedy, kiedy możemy dzięki niemu uczynić coś dobrego i zmienić świat na lepsze. Przekazując innym dorobek życia, pozostawiasz po sobie dziedzictwo, zostawiasz ślad w pamięci następnych pokoleń.

Pobierz broszurę

Pole wymagane
Podaj prawidłowy adres e-mail

Dlaczego warto?

Ideą programu PONADCZASOWI jest przekonanie, że każda darowizna przekazana na rzecz bezbronnych i pokrzywdzonych czyni świat lepszym dla kolejnych pokoleń. Sporządzenie testamentu daje Ci pewność, że Twój majątek zostanie rozdysponowany zgodnie z Twoją wolą.

Poprzez sporządzenie testamentu nie tylko zabezpieczysz przyszłość swoich najbliższych - masz także możliwość ustanowienia dodatkowych zapisów na rzecz wspieranych przez Ciebie fundacji lub stowarzyszeń.

UNICEF Polska - sporządzanie testamentu
UNICEF Polska - Ponadczasowi - możliwości

UNICEF jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej zaangażowanych w niesieniu pomocy organizacji.

Każdego dnia wspiera potrzebujące dzieci z ponad 190 krajów świata. Każdy, nawet mały datek, daje im nadzieję i umacnia wiarę w ludzkie dobro.

UNICEF cieszy się bardzo wysokim zaufaniem społecznym, a jego działalność dobroczynna jest oceniana pozytywnie przez 92% Polaków. Uwzględniając w swoim testamencie finansowe wsparcie dla UNICEF, masz gwarancję, że Twoja hojność zostanie spożytkowana we właściwy sposób, dając szanse na godne życie, zdrowie i edukację najmłodszym i najbardziej bezbronnym mieszkańcom naszej planety.

Jedną z form pomocy i przekazania darowizny, może być dokonanie zapisu na rzecz UNICEF w testamencie. Chcesz wiedzieć, jak to działa?

Kontakt

Pamiętaj - jeżeli zdecydujesz się na przekazanie darowizny na rzecz UNICEF w testamencie, nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i pomogą Ci przejść przez cały proces prawny.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie daje stworzenie testamentu? Nie odkładaj tego, co ważne na później. Już dzisiaj zadzwoń do nas lub napisz e-mail:

tel.: (22) 568 03 45
e-mail: ponadczasowi@unicef.pl

Aktualności

Przystępna cenowo, wysokiej jakości opieka nad dziećmi niedostępna w wielu najbogatszych krajach świata

Przystępna cenowo, wysokiej jakości opieka nad dziećmi niedostępna w wielu najbogatszych krajach świata

Na 41 badanych krajów UE i OECD, Polska w rankingu zajęła 27. miejsce.

Więcej
UNICEF Polska - Pracuj z nami

Specjalista ds. kontaktu z Darczyńcami

UNICEF Polska poszukuje Specjalisty ds. kontaktu z Darczyńcami

Więcej
160 mln dzieci jest zmuszonych do pracy

Pierwszy raz od dwóch dekad wzrosła liczba dzieci zmuszonych do pracy. Jest ich aż 160 mln

Raport UNICEF i Międzynarodowej Organizacji Pracy.

Więcej