Ponadczasowi

PONADCZASOWI: Jak i dlaczego warto sporządzić testament?

Tylko testament umożliwia podział majątku tak, jak sobie życzysz.

Tylko w ten sposób możesz obdarować nie tylko swoich prawnych spadkobierców, ale również wnuki czy przyjaciół. A gdy zabezpieczysz już swoich bliskich, możesz rozważyć pozostawienie choć niewielkiej części swojego dziedzictwa również tym dzieciom, które nie mają nikogo - którym klęski żywiołowe i wojny odebrały dom i rodziny. Możesz pomóc, zapisując UNICEF fundusze lub konkretne rzeczy, ruchomości i nieruchomości. To zależy wyłącznie od Ciebie. Dziękujemy!

Spadki i testamenty - baza wiedzy

Podcasty z TOK FM

Pobierz broszurę

Pole wymagane
Pole wymagane
Podaj prawidłowy adres e-mail
Powyższa zgoda jest wymagana.

O UNICEF

UNICEF już ponad 75 lat pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom, dostarczając żywność terapeutyczną, ratując od przemocy, szczepiąc i zapewniając edukację. Za raptem 130 zł możesz uratować dziecko od śmierci z głodu! Przyłącz się do tysięcy testatorów, którzy swoim spadkiem ratują niewinne dzieci.

Masz pytania? Napisz!

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do koordynatora programu Ponadczasowi:

tel.: (22) 568 03 45
e-mail: ponadczasowi@unicef.pl

Aktualności

Miesiąc rodzicielstwa. Proste i skuteczne sposoby na zarządzanie stresem

Miesiąc rodzicielstwa. Proste i skuteczne sposoby na zarządzanie stresem

Bycie rodzicem to istny rollercoaster uczuć - od radości i miłości, przez złość, aż do obojętności. Wychowywaniu towarzyszy także stres związany z ciągłym niedoczasem, godzeniem życia zawodowego z rodzinnym, a także troską o małe pociechy. Jest on jednak nieodłącznym elementem życia i naturalną reakcją organizmu.

Więcej
Rok działalności UNICEF na świecie

Rok działalności UNICEF na świecie

Wielopłaszczyznowy kryzys obserwowany na całym świecie powoduje, że w minionym roku liczba osób wymagających pomocy humanitarnej wzrosła do ok. 274 mln. UNICEF nie ustaje w staraniach o poprawę sytuacji dzieci wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. 

Więcej
Na całym świecie matki cierpią z powodu niedożywienia

Na całym świecie matki cierpią z powodu niedożywienia

Globalnie ponad miliard nastolatek i kobiet cierpi z powodu niedożywienia (w tym niedowagi i niskiego wzrostu), niedoborów podstawowych mikroelementów oraz anemii, co ma katastrofalne skutki dla ich życia i samopoczucia. Epicentrum kryzysu żywieniowego stanowią Azja Południowa i Afryka Subsaharyjska.

Więcej