UNICEF Polska - Prezenty Bez Pudła

Prezenty bez Pudła

Prezenty bez Pudła

Prezenty bez Pudła to produkty humanitarne dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Żywność terapeutyczna, szczepionki i leki, artykuły higieniczne, podręczniki i zabawki… Każde z nich niosą realną pomoc. Bez Pudła, bo zawsze tak trafione i przydatne, jak to tylko możliwe!

UNICEF Polska - Prezenty bez Pudła

Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ podarowane przez Państwa produkty wysyłamy tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Prezenty bez Pudła to wyjątkowe podarunki na ślub, urodziny, Dzień Matki, Dzień Babci, na Boże Narodzenie – na każdą okazję.

Pytania i odpowiedzi.

Jak to działa?

Prezenty bez Pudła - jak to działa?

© UNICEF / Ahmed Emad PhotographY

1. Wybór Prezentu bez Pudła

Wybierz Prezent bez Pudła spośród produktów dostępnych na naszej stronie. 

2. Personalizacja certyfikatu

Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z wybranym certyfikatem. Jeśli wybraleś opcję personalizacji certyfikatu (certyfikat okolicznościowy) możesz go komuś podarować.

3. Dostawa Prezentu bez Pudła

UNICEF dostarczy podarowany przez Ciebie produkt dziecku, które najbardziej go potrzebuje. Gwarancja = 100%!

Jak Prezenty bez Pudła odmieniają życie dzieci?

UNICEF Polska - Prezenty bez Pudła

© UNICEF / Harandane Dicko

Żywność terapeutyczna, szczepionki i lekarstwa, zeszyty i przybory szkolne to tylko niektóre produkty, które pracownicy i wolontariusze UNICEF wykorzystują codziennie w terenie, realizując projekty pomocowe na rzecz dzieci na całym świecie. Wszystkie te materiały dostarczane są dzięki darowiznom przekazywanym przez Darczyńców – osoby prywatne, szkoły, przedszkola, a także firmy. Dzięki Prezentom bez Pudła UNICEF, możecie sami wybrać, jaki produkt chcecie ufundować.

Personalizowany certyfikat

UNICEF Polska - Prezenty bez Pudła

© UNICEF / Harandane Dicko

Dziękujemy każdemu kto decyduje się podarować dziecku prezent, którego najbardziej potrzebuje. Każdy Darczyńca może ten wspaniały gest uwiecznić na personalizowanym certyfikacie programu Prezenty bez Pudła i pozostawić go dla siebie lub sprezentować bliskiej osobie.

Podarowanie Prezentu bez Pudła to forma darowizny

Podarowanie Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt do kraju, w którym prowadzimy nasze programy. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci), które są produkowane lokalnie. Na bieżąco monitorujemy zapotrzebowanie na konkretne produkty w krajach objętych pomocą. Jednak może się zdarzyć, że wybrany produkt zostanie zastąpiony innym, ponieważ jest on bardziej niezbędny dzieciom i ich rodzinom w danym momencie. UNICEF dostarcza zamienne produkty pomocowe z tej samej kategorii produktów, np. szczepionka przeciw odrze może zostać zastąpiona szczepionką przeciw polio. Dzięki temu jeszcze skuteczniej możemy nieść pomoc dzieciom. Mamy nadzieję, że przekazując darowiznę w ramach „Prezentów bez Pudła” obdarzasz nas zaufaniem, że jak najlepiej wykorzystamy Twój prezent, aby pomóc dzieciom, które go teraz naprawdę potrzebują.

Prezenty bez Pudła dostarczone w 2019 roku

Ile szczepionek dostarczono?

Dokąd dotarła pasta terapeutyczna?

W jakim kraju dzieci mają zapewniony dostęp do edukacji?

Raport Prezentów bez Pudła za 2019 rok odpowie na te i inne pytania!

Prezenty szkolne i przedszkolne

Jeśli pracujesz w szkole lub przedszkolu i chcesz wesprzeć UNICEF, możesz wspólnie z uczniami zorganizować zbiórkę charytatywną na terenie placówki, a zebraną darowiznę przeznaczyć na podarowanie wybranego Prezentu bez Pudła. Dzięki Waszemu wsparciu dzieci z całego świata także będą mogły pójść do szkoły i się bawić, jak inni uczniowie!

Aktualności

UNICEF Polska - Pożar w obozie dla uchodźców Rohingja w Bangladeszu

Pożar w obozie dla uchodźców Rohingja w Bangladeszu

Oświadczenie Henrietty Fore, Dyrektor Generalnej UNICEF

Więcej
Do Polski mogą wrócić groźne choroby zakaźne! UNICEF Polska apeluje do Ministra Zdrowia

Do Polski mogą wrócić groźne choroby zakaźne! UNICEF Polska apeluje do Ministra Zdrowia

Walka z dezinformacją i wspieranie rodziców w dostępie do wiarygodnych informacji na temat szczepień to główne punkty apelu.

Więcej
UNICEF: Co piąte dziecko na świecie nie ma dostępu do wystarczającej ilości czystej wody

Co piąte dziecko na świecie nie ma dostępu do wystarczającej ilości czystej wody

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody!

Więcej