UNICEF Polska - Prezenty Bez Pudła

Prezenty bez Pudła

Prezenty bez Pudła

Wybierając Prezenty bez Pudła to TY decydujesz, jaki rodzaj pomocy jest Ci najbliższy i w jaki sposób chcesz wesprzeć dzieci i ich rodziny.

Żywność terapeutyczna, szczepionki i leki, artykuły higieniczne, podręczniki i zabawki… wyglądają niepozornie, a najlepiej prezentują się w użyciu! Bez Pudła, bo zawsze tak trafione i przydatne, jak to tylko możliwe!

Prezenty bez Pudła to produkty humanitarne, które wysyłamy tam, gdzie są najbardziej potrzebne. To także wyjątkowe podarunki na ślub, urodziny, Dzień Matki, Babci, czy Boże Narodzenie – na każdą okazję. Wybierz jeden z naszych produktów, a otrzymasz certyfikat, który będziesz mógł wręczyć bliskiej osobie. To oryginalny pomysł na prezent oraz realna pomoc dla potrzebujących dzieci na całym świecie. Zobacz sekcję FAQ.

Jak to działa?

Prezenty bez Pudła - jak to działa?

© UNICEF/UNI342199

1. Wybierz Prezent!

Wybierz Prezent bez Pudła spośród kategorii dostępnych na naszej stronie  – edukacja, zdrowie, żywienie – to Ty decydujesz, który rodzaj pomocy jest Ci najbliższy! Nie wiesz, który produkt wybrać? Zdecyduj się na jeden z rekomendowanych przez nas zestawów!

2. Spersonalizuj certyfikat

Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z wybranym certyfikatem. Jeśli wybraleś opcję personalizacji certyfikatu (certyfikat okolicznościowy) możesz go komuś podarować.

3. My dostarczymy wybrane Prezenty bez Pudła

Podaruj certyfikat bliskiej osobie, a UNICEF dostarczy wybrany przez Ciebie produkt dziecku, które najbardziej go potrzebuje. Gwarancja = 100%!

Dotrzemy i na koniec świata!

UNIECEF Polska - Prezenty bez Pudła

© UNICEF/Panday

Czy wiesz, że Prezenty bez Pudła UNICEF docierają do najtrudniej dostępnych miejsc w takich krajach jak Bangladesz, Madagaskar, Wenezuela, Mauretania i wiele, wiele innych? Pracownicy UNICEF dostarczają je przez 365 dni w roku do najdalszych zakątków świata!

Jak Prezenty bez Pudła odmieniają życie dzieci?

UNICEF Polska - Prezenty bez Pudła

© UNICEF / Harandane Dicko

Żywność terapeutyczna, szczepionki i lekarstwa, zeszyty i przybory szkolne to tylko niektóre produkty, które pracownicy i wolontariusze UNICEF wykorzystują codziennie w terenie, realizując projekty pomocowe na rzecz dzieci na całym świecie. Wszystkie te materiały dostarczane są dzięki darowiznom przekazywanym przez Darczyńców – osoby prywatne, szkoły, przedszkola, a także firmy. Dzięki Prezentom bez Pudła UNICEF, możecie sami wybrać, jaki produkt chcecie ufundować.

Personalizowany certyfikat

UNICEF Polska - Prezenty bez Pudła

Dziękujemy Ci, że postanowiłeś podarować dziecku prezent, którego najbardziej potrzebuje. W ramach podziękowania zostanie wygenerowany dla Ciebie specjalny certyfikat programu Prezenty bez Pudła, który możesz pozostawić dla siebie lub sprezentować bliskiej Ci osobie.

Prezent bez Pudła to oryginalny podarunek na szczególne okazje!

Prezent bez Pudła to oryginalny podarunek na szczególne okazje!

Planujesz ślub lub wesele? Chciałbyś podzielić się swoim szczęściem z resztą świata?

Zaproponuj swoim gościom, aby zamiast kwiatów podarowali w Twoim imieniu Prezent bez Pudła potrzebującym dzieciom! W dniu swojego święta otrzymasz personalizowany certyfikat z życzeniami od Twoich gości, a my dostarczymy wybrane prezenty do miejsca gdzie są najbardziej potrzebne!

Prezent bez Pudła to także doskonały pomysł na takie okazje jak urodziny, chrzest czy inne święta!

Podarowanie Prezentu bez Pudła to forma darowizny

Podarowanie Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt do kraju, w którym prowadzimy nasze programy. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci), które są produkowane lokalnie. Na bieżąco monitorujemy zapotrzebowanie na konkretne produkty w krajach objętych pomocą. Jednak może się zdarzyć, że wybrany produkt zostanie zastąpiony innym, ponieważ jest on bardziej niezbędny dzieciom i ich rodzinom w danym momencie. UNICEF dostarcza zamienne produkty pomocowe z tej samej kategorii produktów, np. szczepionka przeciw odrze może zostać zastąpiona szczepionką przeciw polio. Dzięki temu jeszcze skuteczniej możemy nieść pomoc dzieciom. Mamy nadzieję, że przekazując darowiznę w ramach „Prezentów bez Pudła” obdarzasz nas zaufaniem, że jak najlepiej wykorzystamy Twój prezent, aby pomóc dzieciom, które go teraz naprawdę potrzebują.

Prezenty bez Pudła dostarczone w 2020 roku

Ile szczepionek dostarczono?

Dokąd dotarła pasta terapeutyczna?

W jakim kraju dzieci mają zapewniony dostęp do edukacji?

Raport Prezentów bez Pudła za 2020 rok odpowie na te i inne pytania!

Prezenty szkolne i przedszkolne

Jeśli pracujesz w szkole lub przedszkolu i chcesz wesprzeć UNICEF, możesz wspólnie z uczniami zorganizować zbiórkę charytatywną na terenie placówki, a zebraną darowiznę przeznaczyć na podarowanie wybranego Prezentu bez Pudła. Dzięki Waszemu wsparciu dzieci z całego świata także będą mogły pójść do szkoły i się bawić, jak inni uczniowie!

UNICEF Polska - Prezenty bez Pudła

© UNICEF / Frank Dejongh

Aktualności

UNICEF Polska | Jak zaangażować polskich uczniów w działania społeczne? UNICEF Polska podpowiada

Jak zaangażować polskich uczniów w działania społeczne? UNICEF Polska podpowiada

UNICEF Polska zaprasza wszystkich nauczycieli do włączenia się w działania społeczne w ramach projektu TO(działa)MY!

Więcej
UNICEF Polska|Mycie rąk wodą i mydłem jest kluczowe w walce z chorobami zakaźnymi.

3 na 10 osób nie ma w swoim domu urządzenia do mycia rąk, alarmuje UNICEF w Światowym Dniu Mycia Rąk

Mycie rąk wodą i mydłem jest kluczowe w walce z chorobami zakaźnymi, w tym COVID-19. 

Więcej
UNICEF Polska|Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

14 października to święto wszystkich pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Więcej