Podróże z UNILudkiem

Podróże z UNILudkiem

©UNICEF/A. Podolecka

„Podróże z Uniludkiem” mają na celu przybliżenie dzieciom w Polsce ciekawych miejsc i obyczajów społeczności na świecie.

Wierzymy, że Państwa dzieci chętnie dowiedzą się, jak żyją ich rówieśnicy w innych krajach, w jakich domach mieszkają, jaka przyroda ich otacza, jak się bawią. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę, raz w miesiącu będziemy przesyłać Państwu mail z interesującymi zdjęciami wraz z opowieścią dla Państwa dzieci. Będą też mogły poszukać na zdjęciach UNILudka. Kto wie, może uda im się go wypatrzeć? Na koniec zabawy zaproponujemy dzieciom udział w konkursie.
Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszenia udziału w projekcie

Podaj prawidłowy adres e-mail
Pole wymagane
Pole wymagane
Powyższa zgoda jest wymagana

Klikając WYŚLIJ wyrażasz zgodę na udział w Projekcie, zabawie edukacyjnej „Podróże z UNILudkiem”, tj. przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz na otrzymywanie bezpłatnych publikacji dotyczących tego projektu, na podany w formularzu adres e-mail (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oraz art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Klauzula informacyjna Uczestników Projektów/Konkursów.

Zaznaczenie dodatkowej zgody na marketing, oznacza zgodę na otrzymywanie w przyszłości informacji, o działaniach Stowarzyszenia na rzecz dzieci na świecie i realizowanych projektach na podany adres e-mail., zgodnie z  art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego. Jeżeli tak zdecydujesz będziemy Cię informować i kontaktować się w wyżej wymienionych sprawach również, na wskazany przez Ciebie numer telefonu, zgodnie z art. 10 UŚUDE. Szczegóły dotyczące Twoich danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne i w każdym momencie możesz ją wycofać.