Podróże z UNILudkiem

Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na podobiznę UNILudka. Nagrodzone zostały prace Filipa (lat 10) i Fabiana (lat 7). Gratulujemy!

 

Filip_Fabian_Uniludek.jpg

"Podróże z Uniludkiem” mają na celu przybliżenie dzieciom w Polsce ciekawych miejsc i obyczajów społeczności na świecie.

Podróże z UNILudkiem

©UNICEF/A. Podolecka

Wierzymy, że Państwa dzieci chętnie dowiedzą się, jak żyją ich rówieśnicy w innych krajach, w jakich domach mieszkają, jaka przyroda ich otacza, jak się bawią. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę, raz w miesiącu będziemy przesyłać Państwu mail z interesującymi zdjęciami wraz z opowieścią dla Państwa dzieci. Będą też mogły poszukać na zdjęciach UNILudka. Kto wie, może uda im się go wypatrzeć? Na koniec zabawy zaproponujemy dzieciom udział w konkursie.
Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszenia udziału w projekcie

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Chcę pozostać w kontakcie i otrzymywać od Stowarzyszenia UNICEF Polska informacje za pośrednictwem:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Stowarzyszenia UNICEF Polska na podany adres email informacji (w tym handlowych), o aktualnych kampaniach, projektach oraz zbieraniu funduszy na pomoc dzieciom i inne działania statutowe Stowarzyszenia UNICEF Polska.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Stowarzyszenie UNICEF Polska i kontakt na podany przeze mnie numer telefonu w celach marketingu bezpośredniego, związanych z informowaniem o aktualnych kampaniach, projektach oraz zbieraniu funduszy na pomoc dzieciom i inną działalność statutową Stowarzyszenia UNICEF Polska.
Każdą z wyrażonych powyżej zgód można wycofać w dowolnym momencie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail dane@unicef.pl. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Klauzuli informacyjnej.
* pole obowiązkowe