Kariera

Szukasz pracy, która da Ci poczucie sensu? Dołącz do zespołu UNICEF Polska i czyń dobro dla każdego dziecka! 

UNICEF Polska - zespół 2024

Odwiedziłeś naszą stronę, więc pewnie wiesz, czym się zajmujemy i jaka jest nasza misja, a jeśli nie to kliknij TUTAJ. Możesz przeczytać więcej o naszych działaniach także w zakładce Aktualności.  

Chcesz się dowiedzieć jakim pracodawcą jest UNICEF Polska i co oferujemy naszym pracownikom? Najlepiej opowie Ci o tym nasza Dyrektor Generalna. 

Renata Bem - Dyrektor Generalna UNICEF Polska

Obserwuję, że aplikuje do nas coraz więcej osób, które poszukują sensu w wykonywanej przez siebie pracy zawodowej. Poza wynagrodzeniem i możliwością samorozwoju, które oferujemy, istotne jest także to, że praca w UNICEF Polska ma realny wpływ na poprawę jakości życia dzieci na całym świecie. Przyciągamy osoby, które poszukują miejsca, w którym ich wszystkie działania przekładają się po prostu na coś dobrego, ważnego i bardzo potrzebnego, ponieważ dobro każdego dziecka, to coś, o co warto walczyć.

Każda osoba pracująca w UNICEF Polska realizuje wspólny cel, którym jest pomoc dzieciom z całego świata. 

Podczas rekrutacji zwracamy uwagę na kilka kluczowych kwestii. Jest to dopasowanie do organizacji, przyszłego przełożonego i oczywiście do stanowiska. Ważne są dla nas również kompetencje oraz sposób myślenia danej osoby. Mając na uwadze dobro kandydata, sprawdzamy również, czy UNICEF Polska jest dla niego odpowiednim miejscem do rozwoju. Zawsze pytamy o oczekiwania w stosunku do nas i badamy czy możemy je spełnić. Zasady rekrutacji bazują na partnerskim podejściu, w którym słuchamy siebie nawzajem i rozumiemy swoje potrzeby – tak proces rekrutacyjny opisuje Renata Bem, dyrektor generalna UNICEF Polska. 

Nad procesem rekrutacji czuwa Agnieszka Kozioł - nasz HR Manager. To ona odpowie na każde Twoje pytanie związane z procesem aplikowania do UNICEF Polska. Możesz się z nią skontaktować mailowo pod adresem praca@unicef.pl.

Misja - cel istnienia organizacji
 

Promowanie praw i odpowiednich warunków i jakości życia każdego dziecka.
 

Wizja – kierunek w jakim zmierzamy
 

Stworzyć świat, w którym realizowane są prawa każdego dziecka. 
 

Wartości - podstawa działań

UNICEF wartości.png

 

Praca w UNICEF Polska wymaga rozmaitych kompetencji i wykształcenia, dlatego często nasze oferty odbiegają od standardowych opisów stanowisk. Liczy się dla nas nie tylko Twój profesjonalizm, ale także pasja oraz gotowość do nauki. Nie wahaj się, wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij nam swoje CV. Z radością rozpatrzymy Twoją aplikację!

Zaobserwuj nasz profil na LinkedIn, gdzie informujemy o naszych bieżących działaniach.  

Wyślij swoje CV na adres praca@unicef.pl.

W tytule wiadomości koniecznie wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz. 

Jeśli chcesz, aby CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo w następującą zgodę: 

Zgadzam się na przetwarzanie przez Stowarzyszenie PKN UNICEF z siedzibą Warszawie (01-797 Warszawa), przy ulicy ul. Powązkowskiej 44 C, moich  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Jeżeli w zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieścisz dodatkowe dane osobowe (np. swój wizerunek) wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie pracy oraz innych ustawach szczegółowych, prosimy Cię o umieszczenie dodatkowo w CV zgody na przetwarzanie tych danych: 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stowarzyszenia PKN UNICEF z siedzibą Warszawie (01-797 Warszawa), przy ulicy ul. Powązkowskiej 44 C, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie UNICEF Polska moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula informacyjna - rekrutacja