Kariera

Szukasz pracy w UNICEF? Chcesz pomóc nam zmieniać świat?

Kariera w UNICEF Polska

© UNICEF/Frank Dejongh

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca. Jako pracownik UNICEF staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

W UNICEF pracują ludzie na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają rozmaitych kompetencji i wykształcenia. Wybierz interesującą Cię ofertę, wyślij nam swoje CV i zyskaj satysfakcję z tworzenia realnych zmian na świecie.

Zapraszamy do pozostawienia CV w naszej bazie danych. Dokumenty należy wysyłać na adres praca@unicef.pl, w tytule wiadomości wpisując Praca w UNICEF oraz nazwę stanowiska.

Jeżeli chcą Państwo, aby CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Stowarzyszenie PKN UNICEF z siedzibą Warszawie (01-826 Warszawa), przy ulicy ul. Kleczewskiej 38/40 moich  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Jeżeli w zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczają Państwo dodatkowe dane osobowe (np. Państwa wizerunek) wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie pracy oraz innych ustawach szczegółowych, proszę umieścić dodatkowo w CV zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stowarzyszenia PKN UNICEF z siedzibą Warszawie (01-826 Warszawa), przy ulicy ul. Kleczewskiej 38/40, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie UNICEF Polska moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula informacyjna - rekrutacja