UNICEF spieszy z pomocą ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę.

Nowy Jork, USA, 14 stycznia 2010 - Natychmiast potrzebna jest pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti, najbiedniejszym kraju na zachodniej półkuli. Pierwszy transport UNICEF z pomocą humanitarną dla ofiar tragedii jest już w drodze na Haiti. Priorytetem UNICEF jest, aby dzieci otrzymały niezbędną podstawową pomoc tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszyscy, którzy już dziś chcą pomóc mogą dokonać wpłaty na stronie UNICEF Polska, przekazać pieniądze na specjalne konto organizacji: 41 1020 1013 0000 0702 0005 9055 lub wydrukować przekaz i wpłacić na poczcie.

Zobacz również

Wspieramy młode talenty i marzenia dzieci

Wspieramy młode talenty i marzenia dzieci

XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej „Nadzieja na Mundial” to pełne emocji wydarzenie, którego współorganizatorem jest UNICEF Polska. W miniony weekend blisko 400 zawodników zmierzyło się na murawie warszawskiego stadionu OSiR Bemowo. 

Więcej
Ponad 100 ton pomocy od UNICEF na walkę z ebolą

Ponad 100 ton pomocy od UNICEF na walkę z ebolą

Pierwsza międzynarodowa dostawa UNICEF z pomocą ratunkową dotarła do Ituri w płn.-wsch. Demokratycznej Republice Konga. Dostarczone środki mają pomóc blisko 100 tys. osób, w tym dzieciom i rodzinom w najtrudniejszej sytuacji.   
 

Więcej
Epidemia wirusa ebola zagraża życiu dzieci

Epidemia wirusa ebola zagraża życiu dzieci

Potwierdzone przypadki wirusa ebola w Demokratycznej Republice Konga (DRK) i Ugandzie są rosnącym zagrożeniem dla dzieci w całym regionie. Na ten wariant wirusa nie ma zatwierdzonych szczepionek ani leków.

Więcej