UNICEF Polska - Współpraca z firmami

Współpraca z firmami

Biznes dzieciom

Zmieniaj świat dzieci z UNICEF.

Współpracuj z UNICEF, najbardziej rozpoznawalną organizacją charytatywną, ratującą życie dzieci na świecie.

 

Zmieniaj świat dzieci z UNICEF!

© UNICEF/Frank Dejongh

Zaangażowanie biznesu odgrywa kluczową rolę w polepszaniu jakości życia dzieci na świecie.

Dziś tysiące dzieci nie jest w stanie osiągnąć i wykorzystać swojego pełnego potencjału. Dzieje się tak z wielu powodów: z braku pożywienia, dostępu do wody pitnej i urządzeń sanitarnych, czy z braku dostępu do odpowiedniej edukacji. Dodatkowo, wiele z nich żyje w miejscach ogarniętych konfliktami zbrojnymi, zmagając się z przemocą na co dzień.

Każda firma może wpływać na codzienne życie dzieci. Każde przedsiębiorstwo ma w sobie moc, aby chronić najmłodszych – nie tylko unikając wykorzystania przymusowej pracy dzieci, ale również prowadząc działalność w sposób uczciwy i godny. Pośrednie lub bezpośrednie wsparcie ma realny wpływ na życie najbardziej potrzebujących dzieci  i może zapewnić najmłodszym równe szanse w życiu.

Biznes ma moc inicjowania zmian.

Współpraca UNICEF z biznesem jest ważnym aspektem wspierania zmian systemowych. Dążenie do wspólnego celu ma znaczący wpływ na życie dzieci. Partnerstwo z UNICEF daje firmom możliwość ratowania  życia najmłodszych, przy jednoczesnym osiąganiu celów biznesowych. Globalny zasięg organizacji, rozpoznawalność i wiarygodność pomagają osiągać wyniki biznesowe, budować pozycję marki, jednoczyć i angażować pracowników.

Łącząc siły, osiągniemy więcej!

Współpraca międzysektorowa na rzecz rozwiązywania istotnych problemów społecznych jest jednym z efektywnych sposobów faktycznego angażowania w kwestie społeczne dotyczące dzieci. Poznanie perspektywy trzech sektorów: publicznego, prywatnego i społecznego, pozwala lepiej dostrzegać różne możliwości.

Wspólnie niesiemy realną pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Doświadczony zespół ekspertów UNICEF Polska wesprze Twoją firmę w budowaniu indywidualnego, innowacyjnego partnerstwa, odpowiadającego na potrzeby Twojego biznesu.

 

UNICEF Polska - Łącząc siły, osiągniemy więcej!

© UNICEF / Frank Dejongh

Każda pomoc się liczy!

Głównym źródłem finansowania UNICEF jest wparcie Darczyńców z sektora prywatnego.

Możesz wesprzeć nasze działania, wpłacając darowiznę. Już dziś zacznij zmieniać życie dzieci!

Napisz do nas: biznes@unicef.pl.

Dołącz do jednego z Programów

Pomagaj UNICEF w kryzysie humanitarnym. Działaj już dziś!

Partnerzy zwiększają efektywność naszej pomocy.

W sytuacji nagłego konfliktu zbrojnego czy katastrofy naturalnej, szybkość reakcji jest kluczowa.  Potrzeby są wtedy ogromne i rosną z dnia na dzień. Najbardziej cierpią dzieci i ich rodziny, znajdujące się w niebezpieczeństwie.  Dzięki wsparciu Partnerów biznesowych nasi pracownicy będący na miejscu, mogą błyskawicznie reagować i docierać z bezpośrednią pomocą humanitarną do potrzebujących.

Jak Twoja firma może nas wesprzeć?

Twoja firma może angażować się we wsparcie działań pomocowych na różne sposoby. Decyzja o przekazaniu darowizny przez firmę, umożliwi UNICEF podjęcie niezbędnej pomocy i szybkich działań w sytuacjach kryzysowych. Dodatkowe zaangażowanie Twoich pracowników i kontrahentów, przełoży się na zwiększenie tego wsparcia. Te wielowymiarowe działania pozwalają UNICEF nieść długofalowo kompleksową i efektywną pomoc. 

Rodzina uchodźców z Ukrainy

© UNICEF/Moldovan

Rodzina uchodźców z Ukrainy z 11 dzieci na przejściu granicznym w Isaccea w Rumunii. 

Dziękujemy Partnerom wspierającym Pomoc dla Ukrainy

Dzięki solidarności i hojnemu wsparciu Partnerów biznesowych oraz Darczyńców, pracownicy UNICEF w Ukrainie i krajach ościennych mogą pracować przez całą dobę, aby zapewnić dzieciom opiekę zdrowotną, wsparcie medyczne, higieniczne i psychologiczne, a także czystą wodę do picia oraz ciepłe koce do walki z mrozem. 

Państwa wsparcie zapewnia długoterminową, ratującą życie pomoc, dzieciom i ich rodzinom. Dziękujemy!

Dajmy dzieciom głos w walce o środowisko

Wspierając UNICEF, Twoja firma może pomóc chronić dzieci przed skutkami zmian klimatycznych, zadbać o ich  przyszłość i sprawić, aby głos najmłodszych był wysłuchany.

Każde dziecko zasługuje na możliwość decydowania o swojej przyszłości. UNICEF walczy o to, aby głos dzieci w sprawach klimatu i środowiska, był kluczowym podczas dyskusji na najwyższych szczeblach. Wykorzystujemy naszą pozycję, współpracując z rządami w 190 krajach, dla zapewnienia przestrzegania celów klimatycznych i środowiskowych.  

Wspieraj UNICEF. Pomóż i zadbaj o bezpieczne i zdrowe środowisko dla każdego dziecka. Wspieraj UNICEF i pomóż zadbać o przyszłość najmłodszych

UNICEF Polska - Dajmy dzieciom głos w walce o środowisko

© UNICEF/UNI331756/Diarassouba

Jesteś w wyjątkowym gronie!

Dziękujemy, że jesteście z nami.
Jesteśmy dumni, że razem możemy ratować życie dzieci i zmieniać ich świat.

Wszyscy Partnerzy UNICEF Polska

Aktualności

DE LEGE ARTIS kolejny rok w programie „Firma z Sercem”

DE LEGE ARTIS kolejny rok w programie „Firma z Sercem”

DE LEGE ARTIS Sp. z o.o. przedłużyła udział w programie „Firma z Sercem”. Wspólnie z UNICEF Polska dba o to, aby każde dziecko mogło prawidłowo się rozwijać, ciesząc się pełnym zdrowiem i bezpieczeństwem.

Więcej
Możesz uczynić świat lepszym z daibau.pl

Możesz uczynić świat lepszym z daibau.pl

W ramach akcji Partnerstwo na rzecz społeczeństwa firma daibau.pl na swojej stronie www zamieszcza informacje, dzięki którym klienci i kontrahenci mogą dowiedzieć się więcej o misji i działaniach UNICEF Polska i wesprzeć nas w tym, aby zmieniać świat dzieci na lepsze. 

Więcej
Firma Konimpex kontynuuje udział w programie „Przyjaciela UNICEF”

Firma Konimpex kontynuuje udział w programie „Przyjaciela UNICEF”

Konimpex Sp. z o.o. przedłużył swój udział w programie „Przyjaciół UNICEF” o kolejny rok. Dzięki środkom przekazanym przez firmę będziemy mogli nieprzerwanie nieść pomoc najmłodszym, których bezpieczeństwo i podstawowe prawa są zagrożone. 

Więcej