UNICEF Polska - Współpraca z firmami

Współpraca z firmami

Biznes dzieciom

Zmieniaj świat dzieci z UNICEF.

Współpracuj z UNICEF, najbardziej rozpoznawalną organizacją charytatywną, ratującą życie dzieci na świecie.

 

Zmieniaj świat dzieci z UNICEF!

© UNICEF/Frank Dejongh

Zaangażowanie biznesu odgrywa kluczową rolę w polepszaniu jakości życia dzieci na świecie.

Dziś tysiące dzieci nie jest w stanie osiągnąć i wykorzystać swojego pełnego potencjału. Dzieje się tak z wielu powodów: z braku pożywienia, dostępu do wody pitnej i urządzeń sanitarnych, czy z braku dostępu do odpowiedniej edukacji. Dodatkowo, wiele z nich żyje w miejscach ogarniętych konfliktami zbrojnymi, zmagając się z przemocą na co dzień.

Każda firma może wpływać na codzienne życie dzieci. Każde przedsiębiorstwo ma w sobie moc, aby chronić najmłodszych – nie tylko unikając wykorzystania przymusowej pracy dzieci, ale również prowadząc działalność w sposób uczciwy i godny. Pośrednie lub bezpośrednie wsparcie ma realny wpływ na życie najbardziej potrzebujących dzieci  i może zapewnić najmłodszym równe szanse w życiu.

Biznes ma moc inicjowania zmian.

Współpraca UNICEF z biznesem jest ważnym aspektem wspierania zmian systemowych. Dążenie do wspólnego celu ma znaczący wpływ na życie dzieci. Partnerstwo z UNICEF daje firmom możliwość ratowania  życia najmłodszych, przy jednoczesnym osiąganiu celów biznesowych. Globalny zasięg organizacji, rozpoznawalność i wiarygodność pomagają osiągać wyniki biznesowe, budować pozycję marki, jednoczyć i angażować pracowników.

Łącząc siły, osiągniemy więcej!

Współpraca międzysektorowa na rzecz rozwiązywania istotnych problemów społecznych jest jednym z efektywnych sposobów faktycznego angażowania w kwestie społeczne dotyczące dzieci. Poznanie perspektywy trzech sektorów: publicznego, prywatnego i społecznego, pozwala lepiej dostrzegać różne możliwości.

Wspólnie niesiemy realną pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Doświadczony zespół ekspertów UNICEF Polska wesprze Twoją firmę w budowaniu indywidualnego, innowacyjnego partnerstwa, odpowiadającego na potrzeby Twojego biznesu.

 

UNICEF Polska - Łącząc siły, osiągniemy więcej!

© UNICEF / Frank Dejongh

Każda pomoc się liczy!

Głównym źródłem finansowania UNICEF jest wparcie Darczyńców z sektora prywatnego.

Możesz wesprzeć nasze działania, wpłacając darowiznę. Już dziś zacznij zmieniać życie dzieci!

Napisz do nas: biznes@unicef.pl.

Dołącz do jednego z Programów

Zostań Partnerem w sytuacjach kryzysowych - dołącz do nas!

Pomóż nam nieść pomoc jeszcze szybciej.

Gdy dochodzi do katastrofy naturalnej, szybkość reakcji ma kluczowe znaczenie. W 2019 roku UNICEF dostarczył pomoc humanitarną osobom poszkodowanym na skutek 282 sytuacji kryzysowych w 90 kajach. Dzięki wsparciu naszych Partnerów biznesowych  możemy błyskawicznie reagować w sytuacjach kryzysowych i docierać z pomocą humanitarną do najbardziej potrzebujących dzieci.

Jak Twoja firma może wesprzeć UNICEF w sytuacji kryzysowej?

Będziemy współpracować z Twoją firmą, aby zaplanować skuteczną i szybką kampanię komunikacyjną z apelem o pomoc. Błyskawiczna komunikacja zagwarantuje dotarcie z pomocą niezwłocznie po zaistnieniu zdarzenia kryzysowego, kiedy nastąpi taka potrzeba.

UNICEF Polska - Zostań Partnerem w sytuacjach kryzysowych

© UNICEF/Roger Lemoyne

Dajmy dzieciom głos w walce o środowisko

Wspierając UNICEF, Twoja firma może pomóc chronić dzieci przed skutkami zmian klimatycznych, zadbać o ich  przyszłość i sprawić, aby głos najmłodszych był wysłuchany.

Każde dziecko zasługuje na możliwość decydowania o swojej przyszłości. UNICEF walczy o to, aby głos dzieci w sprawach klimatu i środowiska, był kluczowym podczas dyskusji na najwyższych szczeblach. Wykorzystujemy naszą pozycję, współpracując z rządami w 190 krajach, dla zapewnienia przestrzegania celów klimatycznych i środowiskowych.  

Wspieraj UNICEF. Pomóż i zadbaj o bezpieczne i zdrowe środowisko dla każdego dziecka. Wspieraj UNICEF i pomóż zadbać o przyszłość najmłodszych

UNICEF Polska - Dajmy dzieciom głos w walce o środowisko

© UNICEF/UNI331756/Diarassouba

Jesteś w wyjątkowym gronie!

Dziękujemy, że jesteście z nami.
Jesteśmy dumni, że razem możemy ratować życie dzieci i zmieniać ich świat.

Wszyscy Partnerzy UNICEF Polska

Aktualności

KRISPOL Sp. z o.o. dołącza do „Przyjaciół UNICEF”

KRISPOL Sp. z o.o. dołącza do „Przyjaciół UNICEF”

Pomoc dotrze tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Więcej
Kinderkraft łączy siły z UNICEF Polska

Razem dla dzieci w Mozambiku. Kinderkraft łączy siły z UNICEF Polska

Celem współpracy jest zwiększenie dostępu do edukacji dla dzieci w Mozambiku.

Więcej
UNICEF Polska Karod Sp. z o.o. kolejny rok w programie „Firma z sercem”

Karod Sp. z o.o. kolejny rok w programie „Firma z sercem”

Firma Karod Sp. z o.o. po raz kolejny przedłużyła udział w programie „Firma z sercem”. Wspólnie z UNICEF będzie nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z najuboższych krajów. 

Więcej