Postanowienia Noworoczne - LP Desktop

Wyjątkowych postanowień noworocznych łatwiej dotrzymać

Podejmij wyzwanie

Pomagam

Wybieram kwotę

Minimalna kwota darowizny to 5 zł. Maksymalna kwota wpłaty to 100 000 zł. Jeśli chcesz przekazać wyższą darowiznę, skontaktuj się z nami tel. + 48 22 568 03 00. Dziękujemy!
UNICEF Polska - Ratuj dzieci w strefach konfliktu!
UNICEF Polska - ochrona zdrowia

100 zł

Co 6 minut odra odbiera życie kolejnemu dziecku. W ciągu roku zapewnisz szczepionki dla 642 dzieci i skutecznie ochronisz je przed tą groźna chorobą.

UNICEF Polska - walka z niedożywieniem

60 zł

W ciągu roku Twoja pomoc zapewni 504 porcje żywności terapeutycznej - to miesiąc ratującego życie leczenia dla aż 5 skrajnie niedożywionych dzieci.

UNICEF Polska - opieka medyczna

30 zł

Twoje roczne wsparcie zapewni 12 zestawów medycznych, które pomogą chronić życie kobiet w ciąży i małych dzieci. Każdy zestaw zawiera stetoskop do badań prenatalnych, monitor oddechu oraz 60 tabletek paracetamolu.

UNICEF Polska - Ratuj dzieci w strefach konfliktu!

Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu będziemy realizować długofalowe programy pomocy - zapewniać dzieciom dostęp do bezpiecznej wody i warunków sanitarnych, opieki medycznej i edukacji, a w obliczu nagłego kryzysu nieść najbardziej potrzebną pomoc natychmiast. Każda wybrana przez Ciebie kwota pomoże ratować życie i chronić dzieci na całym świecie!

< Wstecz Wybrana kwota:

Wybieram rodzaj płatności

Moje dane

Personalne

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

Adresowe

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

Kontaktowe

Powyższa zgoda jest wymagana
Akceptacja Regulaminu Konta PayU jest wymagana.

Wybieram rodzaj płatności

Dzień comiesięcznych wpłat

Dane karty płatniczej

Podaj numer karty
Karty płatnicze
Podaj miesiąc ważności karty
Podaj rok ważności karty
Podaj numer CVV

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl.

Darowiznę na rzecz UNICEF można odliczyć od podstawy opodatkowania:
w przypadku osób fizycznych do 6%,
w przypadku osób prawnych 10% uzyskanego dochodu.

Dlaczego postanowienia noworoczne UNICEF są wyjątkowe?

 

Wiemy, jak dużym wyzwaniem jest długoterminowe trzymanie się postanowień noworocznych. CODZIENNIE ZMIENIAĆ ŻYCIE DZIECI NA LEPSZE - trudno o ambitniejszy cel. Aby to skutecznie robić, wcale nie musisz podejmować wielkiego trudu! Nie musisz nawet o nim codziennie pamiętać. Wystarczy jedna, wyjątkowa decyzja! My zajmiemy się codzienną realizacją Twojego postanowienia.

Będziemy też informować Cię o tym, co dzięki Twojemu zaangażowaniu robimy dla najmłodszych w potrzebie. Gwarantujemy, że przystępując do naszego programu, odnajdziesz w swoim życiu nowy cel. A wdzięczność dzieci, które uratujesz przed śmiercią lub chorobą, będzie największą nagrodą. 

Planer postanowień noworocznych

Planer postanowień noworocznych

W podziękowaniu za podjęcie noworocznego wyzwania z UNICEF otrzymasz od nas planer postanowień noworocznych z pierwszym postanowieniem: pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Mamy nadzieję, że będzie inspirował Cię do realizacji wszystkich ważnych dla Ciebie postanowień, a przede wszystkim przypominał, jak wiele dobrego dzięki jednemu z nich robisz dla dzieci w najtrudniejszych sytuacjach. 

Planer otrzymasz w wiadomości e-mail potwierdzającej Twoją deklarację dołączenia do programu comiesięcznego wsparcia - UNICEF365.


Dlaczego Twoje stałe wsparcie jest ważne?

 

Mama z dzieckiem na rękach

© UNICEF/UN0758476/Ekpu VII Photo

Świat pełen jest tragedii i niesprawiedliwości, dzieci cierpią z powodu konfliktów zbrojnych, przesiedleń, zmian klimatycznych, głodu i chorób. Jednak dzięki wsparciu Darczyńców takich jak Ty jesteśmy w stanie ratować miliony dzieci na całym świecie. 

Razem pomagamy dzieciom w ponad 190 krajach. Ratujemy więcej dzieci niż jakakolwiek inna organizacja humanitarna. Jesteśmy skuteczni, ponieważ stałe wsparcie, niezwykłe zaangażowanie i ogromne zaufanie naszych Darczyńców sprawiają, że nawet niemożliwe, staje się realne.
 

Dziecko na rękach pracownika UNICEF

© UNICEF/UNI344647/Pouget

Dostarczamy niedożywionym dzieciom żywność terapeutyczną - specjalistyczną pastę i mleko. Wyposażamy ośrodki zdrowia w niezbędny sprzęt medyczny oraz leki. Zapewniamy dostęp do czystej wody i środków sanitarno-higienicznych.

Leczymy, dbamy o zdrowy rozwój i bezpieczeństwo, zapewniamy dostęp do edukacji. Wspieramy lokalne społeczności, korzystamy z najlepszych praktyk i wypracowujemy skuteczne rozwiązania w trosce o zdrowie, bezpieczny i zdrowy rozwój najmłodszych. 

Podejmując wyzwanie i decydując się na wyjątkowe postanowienie noworoczne z UNICEF, możesz razem z nami, odmieniać życie dzieci w najtrudniejszych sytuacjach.


Jak działa Twoja pomoc w ramach UNICEF365?

 

Decyzja o przystąpieniu do programu stałego wsparcia dzieci w potrzebie to jedyne w swoim rodzaju postanowienie noworoczne i zdecydowanie najbardziej efektywny sposób pomocy.

W programie UNICEF365 wspierasz nasze działania długoterminowo i systematycznie - comiesięcznymi darowiznami. Dla działań UNICEF na rzecz dzieci ma to kluczowe znaczenie. Dlaczego?

Wiedząc, jaką kwotę otrzymamy od naszych Darczyńców w kolejnych miesiącach, możemy z góry zaplanować, gdzie i jaką pomoc będziemy mogli dostarczyć. Dzięki temu trafi ona do dzieci szybciej. Dla potrzebujących maluszków każdy dzień jest walką o przetrwanie. Dzięki regularnemu wsparciu naszych Darczyńców możemy dostarczać nie tylko doraźną pomoc, ale też trwale odmieniać życie dzieci, zapewniać opiekę medyczną, dostęp do edukacji, wyrównywać ich szanse w życiu. 

Twoje postanowienie noworoczne zagwarantuje najmłodszym zdrowie, bezpieczne dzieciństwo i prawidłowy rozwój. Razem możemy dać dzieciom szansę na lepszą przyszłość.

UNICEF365-logo-sq.jpg

Pomaganie to najprostsze postanowienie! Wystarczą 3 kroki, aby zacząć skutecznie pomagać dzieciom:

 1. Wybierz kwotę darowizny, którą chcesz co miesiąc przekazywać na pomoc dzieciom.

 2. Wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności i uzupełnij formularz o wymagane dane:

  • Karta płatnicza
   Za jej pomocą od ręki ustanowisz comiesięczny przelew. To bardzo proste i bezpieczne. Nasza strona chroniona jest certyfikatem bezpieczeństwa wysokiej jakości, a transakcje przeprowadzane są za pośrednictwem PayU. Nie przechowujemy danych Twojej karty.

  • Polecenie zapłaty
   Potwierdź swoją tożsamość poprzez mojeID (opcja dostępna dla właścicieli rachunków w wybranych bankach) i pomagaj od razu lub wybierz wysyłkę papierowego formularza - dostarczymy go do Ciebie pocztą lub kurierem.  Aby uruchomić przekazywanie darowizn, podpisz go i odeślij do nas.

 3. Na zakończenie kliknij przycisk: POMAGAM CO MIESIĄC. Jeżeli przejdziesz na stronę z podziękowaniem i otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, to znaczy, że wszystko się udało.

 

PODEJMUJĘ WYZWANIE