Prezenty bez Pudła już za 2 dni na Targach WEDDING

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.
banner-w-newsletterze--750x200

Jeśli planujecie ślub, nie możecie ominąć naszego stoiska na Targach WEDDING, które odbywają się w najbliższy weekend na Stadionie Narodowym. Dowiecie się wszystkiego o naszym programie Prezenty bez Pudła, oraz jak możecie pomóc dzieciom w Dniu Waszego Ślubu.   

Prezenty bez Pudła  to oryginalny sposób na wsparcie UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione produkty pomocowe UNICEF wysyłamy tam, gdzie czekają na nie dzieci. Obdarowani nie otrzymują realnego prezentu, ale mogą cieszyć się świadomością, że dzięki niej UNICEF niesie pomoc potrzebującym dzieciom. 

Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci, pompy wodne), które są produkowane lokalnie.  

Targi WEDDING odbędą się 15 i 16 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.  

Harmonogram obu dni targów po brzegi wypełniony jest atrakcjami. Organizatorzy zadbali o to, by ich wydarzenie nie było kolejną masową imprezą, gdzie tylko celebryci czują się mile widziani i zaopiekowani. Na Tragach WEDDING to goście odwiedzający Stadion Narodowy będą najważniejsi. Specjalnie dla nich do Warszawy zjadą najlepsi specjaliści z szeroko rozumianej branży ślubnej - od reprezentantów marek odzieżowych i konsultantek ślubnych, przez stylistki, makijażystki i fryzjerów, po florystów, jubilerów, restauracje oraz biura podróży. Wszyscy oni będą do dyspozycji odwiedzających targi - odpowiedzą na wszelkie pytania i posłużą radą. Szczególnie intrygująco zapowiada się seminarium dla przyszłych Panien Młodych prowadzone przez Dorotę Wróblewską - wyrocznię w kwestii mody i stylu. 

Na wszystkich gości, którzy w dniach 15-16.11.2014 r odwiedzą Stadion Narodowy, czekać będą też liczne konkursy i niespodzianki. Każdy, kto kupi bilet, będzie miał szansę na nagrody. Wśród nich znajdują się vouchery na zabiegi spa oraz pobyty w luksusowych hotelach, kosmetyki najlepszych marek, a także prezenty od renomowanych firm odzieżowych. Gwoździem programu będzie też finał konkursu WEDDING - Wygraj ślub na Stadionie Narodowym. Na własne oczy zobaczymy nie tylko, która para zgarnie nagrodę o wartości 50 tyś PLN, ale przede wszystkim - jak będzie wyglądała ich ceremonia zaślubin!

Scena główna zmieni się w wybieg godny kreacji z największych Fashion Week’s na świecie. Z polskich marek zobaczymy kreacje Riny Cossak, Violi Piekut, Julii Gastoł, Sylwii Kopczyńskiej, Atelier na Dolnej oraz Mona Lizy. Spektakularnie zapowiada się show szykowane przez salon White Ever, który w swojej ofercie ma takie światowej sławy perełki, jak: Inbal Dror  - projektantkę zwaną cesarzową mody ślubnej, Elie by Elie Saab - ulubioną markę Halle Berry, a takeż Atelier Pronovias, Alvina Valenta, Blush, Hayley Paige, Jim Hjelm, Lazaro, Tara Keely i Ti Adora, czy Noir by Lazaro i Occasions. Niezapomniane wrażenia obiecuje także salon La Mariee, który na wybiegu zaprezentuje kolekcje marki MON CHERI, dla której pracują znani amerykańscy projektanci Sophia Tolli, Tony Bowls oraz David Tutera.

Salon Celebrity Bridal Exclusive z Gdyni zaprezentuje nam kreacje prosto z Barcelony od uwielbianej hiszpańskiej marki YolanCris. 

Nie rozczarują też partnerzy Targów WEDDING: marka Risk made in Warsaw oraz florystyczny duet Sekunda&Sieradzan. Klara i Antonina z Risk po raz kolejny udowodnią, że dres już dawno zszedł z bieżni sportowych i zagościł na salonach. Tym razem pokażą, jak doskonale może prezentować się orszak weselny ubrany w najlepszej jakości tkaniny dresowe. Wielką fanką tej koncepcji jest Agnieszka Jastrzębska - gwiazda TVN, która poprowadzi Targi WEDDING. 

Z kolei Piotr Sekunda i Zygmunt Sieradzan pokażą, że kwiaty to nie tylko piękna dekoracja, ale także doskonały materiał na ślubną biżuterię i dodatki. Opaski,  wianki, broszki, naszyjniki i bransoletki, które zaprojektowali specjalnie na Targi WEDDING, wykonają z najszlachetniejszych orchidei na świecie - Anco Pure Vanda. Tłem do ich pokazu będą kreacje od znanej i lubianej marki Lous. 

Więcej szczegółów: 

logotyp_e-wedding_rozowy_medium
Prezenty-bez-Pudla-Slub_zdjecie_artykul

Zobacz również

Dołącz do naszego Zespołu w UNICEF Polska - Specjalista/ka ds. Social Mediów i PR

Specjalista/ka ds. Social Mediów i PR

Dołącz do naszego Zespołu w UNICEF Polska - Specjalista/ka ds. Social Mediów i PR

Więcej
Młodzi w Europie 2024 – warsztaty UNICEF Polska i Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce

Młodzi w Europie 2024 – warsztaty UNICEF Polska i Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce

Młodzież z całej Polski wypracowała listę zagadnień, jakie są dla nich szczególnie istotne i jakie powinny być według nich uwzględnione w kontekście europejskim.

Więcej
Prawa dziecka to nasz priorytet – spotkanie organizacji pozarządowych

Prawa dziecka to nasz priorytet – spotkanie organizacji pozarządowych

Ratyfikując Konwencję o prawach dziecka polski rząd zobowiązał się do przestrzegania zapisów tego dokumentu oraz regularnego raportowania postępów z ich realizacji. UNICEF Polska i inne organizacje pozarządowe spotkały się, aby omówić wspólne działania niezbędne do prowadzenia skutecznej polityki na rzecz dzieci.

Więcej