Kup kartkę UNICEF i uratuj z nami życie dziecka!

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
Kup kartkę UNICEF i uratuj z nami życie dziecka!

© Forletter

UNICEF Polska, jak co roku, przygotował dla Państwa, kolekcję wyjątkowych charytatywnych kartek świątecznych.

Dzisiaj, przy wielu codziennych wyzwaniach, warto pamiętać o tradycji wysyłania kartek z życzeniami do swoich najbliższych czy do klientów i współpracowników. Kartki UNICEF to znacznie więcej niż piękne wzory i życzenia. To doskonały upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia i urzeczywistnienie idei niesienia pomocy oraz wsparcia najbardziej potrzebujących dzieci. 

Czy znają Państwo historię powstania kartek charytatywnych UNICEF?

Historia kartek charytatywnych UNICEF zaczyna się od siedmioletniej Czeszki, Jitki Samkovej. Jej wioska Rudolfov ucierpiała podczas II wojny światowej. W 1947 roku, na zajęciach plastycznych dziewczynka narysowała grupę tańczących dzieci. Rysunek został wysłany do siedziby UNICEF. W ten sposób Jitka chciała podziękować za pomoc, jaką jej miejscowość otrzymała od UNICEF tuż po wojnie. Szczery gest dziewczynki był początkiem powstania idei kartek charytatywnych UNICEF. Rysunek Jitki znalazł się na pierwszej oficjalnej pocztówce UNICEF, wyprodukowanej w 1949 roku. Dochód ze sprzedaży kartek wciąż wspiera działania organizacji na rzecz dzieci. 

Kup kartkę UNICEF i uratuj z nami życie dziecka!

© UNICEF/Antonelli

Dlaczego warto kupić kartkę świąteczną UNICEF?

Decydując się na zakup naszych kartek świątecznych:

  • masz pewność, że wybrałeś upominek, który sprawi radość zarówno adresatowi życzeń, jak i najbardziej potrzebującym dzieciom. To Twój wkład w ich szczęśliwe dzieciństwo i lepszą przyszłość; 
  • bierzesz czynny udział we wsparciu programów UNICEF, ratujących życie milionów dzieci w najuboższych regionach świata;
  • masz pewność, że pomoc dotrze do najbardziej potrzebujących dzieci.

Za zakup 100 kartek, będziemy mogli zapewnić ponad 5 miesięcy edukacji dziecka w kraju rozwijającym się. Wybierając kartki UNICEF, pomagasz ratować życie dzieci!

Kartki możesz kupić pod adresem: sklep-unicef.pl.

Chcąc wspomóc dzieci na całym świecie oraz zmienić ich życie na lepsze firma Toyo Seal Poland sp. z o.o. od lat kupuje kartki świąteczne UNICEF, którego działalność nakierowana jest na niesienie pomocy dzieciom

Toyo Seal Poland sp. z o.o.

Przepiękne kartki wykonywane w pięknym celu. Znakomity kontakt z obsługą sklepu, szybki czas realizacji. Polecamy!

„RADOMIX” Spółka Jawna
Hurtownia Papieru B-cia Radomscy

Zobacz również

Ile dzieci w Polsce jest wykluczonych transportowo?

Ile dzieci w Polsce jest wykluczonych transportowo?

Szacuje się, że w Polsce 15 mln osób jest wykluczona transportowo. Ile w tej grupie jest dzieci? Jak dotąd nikt tego nie sprawdził, a to właśnie dzieci są jedną z grup najmocniej narażonych na negatywne skutki tego zjawiska.  

Więcej
300 tys. dzieci ucierpiało po przejściu cyklonu Daniel w Libii

300 tys. dzieci ucierpiało po przejściu cyklonu Daniel w Libii

Po ponad dekadzie toczącego się konfliktu, dzieci w Libii dotknęła kolejna tragedia. Cyklon Daniel, który uderzył we wschodnią część kraju, pochłonął życie ponad 5 tys. osób, tysiące uznaje się za zaginione. Zniszczone domy, szpitale, szkoły i inna niezbędna infrastruktura oznacza, że rosnąca liczba dzieci i rodzin rozpaczliwie potrzebuje pomocy humanitarnej.

Więcej
CREATON Polska trzeci rok w programie „Przyjaciel UNICEF”

CREATON Polska trzeci rok w programie „Przyjaciel UNICEF”

CREATON Polska sp. z o.o. trzeci rok z rzędu bierze udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Wsparcie firmy przełoży się na systemową pomoc dzieciom w krajach mierzących się z kryzysami humanitarnymi. 

Więcej