DE LEGE ARTIS kolejny rok w programie „Firma z Sercem”

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.

DE LEGE ARTIS Sp. z o.o. przedłużyła udział w programie „Firma z Sercem”. Wspólnie z UNICEF Polska dba o to, aby każde dziecko mogło prawidłowo się rozwijać, ciesząc się pełnym zdrowiem i bezpieczeństwem.

DE LEGE ARTIS kolejny rok w programie „Firma z Sercem”

© UNICEF/Ramasomanana

UNICEF Polska współpracuje z sektorem prywatnym, aby skutecznie i kompleksowo zapewnić bezpieczeństwo dzieciom na całym świecie. W ramach partnerstw i naszych programów budujemy mosty łączące międzynarodowe i krajowe przedsiębiorstwa oraz małe i średnie firmy, aby identyfikować, projektować i wdrażać rozwiązania, które wykorzystują mocne strony sektora korporacyjnego w trosce o przyszłość najmłodszych. 

DE LEGE ARTIS Sp. z o.o. wspiera działania UNICEF Polska, mając na uwadze szczególnie troskę o życie i zdrowie dzieci — zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dla firmy ważnym obszarem są także ratujące życie programy szczepień, które chronią dzieci przed m.in. malarią, cholerą i polio. Działając razem, zapewniamy dzieciom możliwość rozwinięcia ich potencjału. Dzięki zaangażowaniu Darczyńców biznesowych takich, jak DE LEGE ARTIS Sp. z o.o., możemy realizować swoją misję, zapewniając dzieciom szansę na lepszą przyszłość. 

Przystąpiliśmy do programu „Firma z Sercem”, aby otoczyć troską najmłodszych, ponieważ to oni będą decydować o naszej przyszłości. Trzeba zrobić wszystko, aby zapewnić im bezpieczeństwo i umożliwić właściwy rozwój oraz równe szanse w życiu. Jako firma wiemy, że nasze wsparcie zapewni wielu młodym osobom możliwość rozwinięcia skrzydeł i czynienia świata lepszym miejscem — mówi Łukasz Miłkowski, Prezes Zarządu DE LEGE ARTIS Sp. z o.o. 

„Firma z Sercem” to program skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. To także propozycja współpracy z organizacją, która niesie dzieciom kompleksową, systemową i efektywną pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną czy edukacyjną. Wierzymy, że biznes ma w sobie moc inicjowania pozytywnych zmian w społeczeństwie i stawiamy na długofalowe działania, które zapewnią nowym pokoleniom jak najlepsze warunki życia. 

Firma De Lege Artis Sp. z o.o. zajmuje się szerokim zakresem działalności związanej z obsługą rynku nieruchomości, w tym w szczególności — zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, czynnościami projektowymi przy realizacji inwestycji hotelowych i biurowych, przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, w tym, uzyskaniem pozwoleń budowlanych, optymalizacją przychodów z najmu, a także prowadzeniem podmiotów gospodarczych związanych z rynkiem nieruchomości. 

Zobacz również

Dołącz do naszego Zespołu w UNICEF Polska - Specjalista/ka ds. Social Mediów i PR

Specjalista/ka ds. Social Mediów i PR

Dołącz do naszego Zespołu w UNICEF Polska - Specjalista/ka ds. Social Mediów i PR

Więcej
Młodzi w Europie 2024 – warsztaty UNICEF Polska i Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce

Młodzi w Europie 2024 – warsztaty UNICEF Polska i Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce

Młodzież z całej Polski wypracowała listę zagadnień, jakie są dla nich szczególnie istotne i jakie powinny być według nich uwzględnione w kontekście europejskim.

Więcej
Prawa dziecka to nasz priorytet – spotkanie organizacji pozarządowych

Prawa dziecka to nasz priorytet – spotkanie organizacji pozarządowych

Ratyfikując Konwencję o prawach dziecka polski rząd zobowiązał się do przestrzegania zapisów tego dokumentu oraz regularnego raportowania postępów z ich realizacji. UNICEF Polska i inne organizacje pozarządowe spotkały się, aby omówić wspólne działania niezbędne do prowadzenia skutecznej polityki na rzecz dzieci.

Więcej