Elektromonter-Jaworzno wspiera UNICEF w pomocy dzieciom na świecie

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
Elektromonter-Jaworzno wspiera UNICEF w pomocy dzieciom na świecie

© UNICEF/Diarassouba

Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. po raz kolejny przedłużył udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Dzięki wsparciu firmy, organizacja będzie mogła ratować zdrowie i życie najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. 

UNICEF od 75 lat niesie pomoc najmłodszym. Niestety w ostatnim roku pandemia COVID-19 znacząco pogorszyła warunki życia dzieci wpływając na wszystkie obszary ich życia. Ubóstwo, wykluczenie i niepewność stały się dla najmłodszych nową normą. Już teraz wiemy, że skutki pandemii będą odczuwane przez kolejne lata. Tym bardziej cieszy wsparcie finansowe od Darczyńców indywidualnych i firm, które angażują się w działania UNICEF.

Elektromonter-Jaworzno od 2019 roku pomaga dzieciom razem z UNICEF. Biorąc udział w programie „Przyjaciel UNICEF” firma udziela znacznego wsparcia, a współpraca jest wzorowa. To dzięki społecznie zaangażowanym przedsiębiorstwom takim jak Elektromonter-Jaworzno, możemy nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom jeszcze skuteczniej. W imieniu swoim, całej organizacji w Polsce i najmłodszych beneficjentów programów pomocowych UNICEF – bardzo dziękuję!, mówi Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska.

Teraz wsparcie dzieci jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Od pomocy ratującej życie, po leki, czystą wodę, edukację czy walkę z niedożywieniem – UNICEF robi wszystko, aby dotrzeć do każdego potrzebującego dziecka.  Dzięki zaangażowaniu firm takich jak Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o., organizacja może z nadzieją patrzeć w przyszłość. 

Przyjaciel UNICEF” to wyjątkowy program skierowany do średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. To szyta na miarę przedsiębiorców propozycja współpracy z organizacją, która niesie dzieciom pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną czy edukacyjną. Więcej informacji na stronie unicef.pl/biznes.

***

O Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. 

Firma rozpoczęła działalność w 2012 roku, ale jej historia sięga już 1997 roku. Specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie instalacji elektrycznych. Posiada doświadczenie w realizowaniu przedsięwzięć zarówno w przemyśle, obiektach biurowych i użyteczności publicznej, a także budownictwie i energetyce. 

Dobra organizacja pracy, solidność oraz odpowiedzialność za powierzony zakres prac stanowią o wiarygodności firmy Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o., są gwarantem dobrej współpracy oraz oczekiwanych efektów zakończonych robót. W chwili obecnej firma zatrudnia około 140 wykwalifikowanych monterów.

Zobacz również

Nowy rok nie przyniósł zmiany dzieciom w Strefie Gazy

Nowy rok nie przyniósł zmiany dzieciom w Strefie Gazy

W pierwszym tygodniu 2025 roku w Strefie Gazy zginęło co najmniej 74 dzieci, które zostały zabite podczas nocnych ataków w Gazie i Khan Younis, a także na południu, w Al Mawasi – w strefie wskazanej jako „bezpieczna”.

Więcej
5 miejsc, gdzie w 2025 r. potrzeby dzieci będą największe

5 miejsc, gdzie w 2025 r. potrzeby dzieci będą największe

Skala potrzeb humanitarnych dzieci osiągnęła historyczne maksimum. Szacujemy, że ponad 210 mln dzieci w 146 krajach i terytoriach będzie potrzebować pomocy humanitarnej w 2025 roku, m.in. w Afganistanie, Sudanie, Demokratycznej Republice Konga, Strefie Gazy i Libanie, gdzie potrzeby są największe.

Więcej
Świat zawodzi dzieci. Rok 2024 był dla nich jednym z najgorszych w historii

Świat zawodzi dzieci. Rok 2024 był dla nich jednym z najgorszych w historii

Wpływ konfliktów zbrojnych na życie dzieci osiągnął w 2024 roku rekordowo niszczycielski poziom. Nigdy wcześniej tak wielu najmłodszych nie mieszkało w strefach działań zbrojnych ani nie zostało przymusowo przesiedlonych.

Więcej