eService wspiera działania UNICEF Polska kupując „Szkołę w pudełku”

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.
eService wspiera działania UNICEF Polska

© UNICEF/Raab

Firma eService przekazała wsparcie finansowe na zakup „Szkół w pudełku” – produktu humanitarnego dostarczanego przez UNICEF do najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Dzięki temu wielu najmłodszych będzie mogło kontynuować naukę nawet w obliczu kryzysu humanitarnego.

W młodych ludziach drzemie potencjał, dzięki któremu mogą zmienić świat na lepsze. Jednak, aby w pełni mogli wykorzystać swoje zdolności, muszą mieć do tego odpowiednie warunki i możliwości. Niestety w wielu regionach świata dostęp do edukacji jest bardzo ograniczony.

„Szkoła w pudełku” to pakiet edukacyjny dla 40 dzieci i nauczyciela. Pozwala na kontynuowanie nauki w najtrudniejszych warunkach, np. podczas katastrof naturalnych, kiedy szkoły uległy zniszczeniu. Książki, ołówki, gumki, nożyczki i zasilane energią słoneczną radio! Do tego alfabet, globus, linijki, ekierki i oczywiście kreda – to wszystko zapakowane jest w wytrzymałą, aluminiową skrzynię i dostarczane do placówki oświatowej. Wieko skrzyni od środka pokryte jest specjalną farbą i może służyć jako tablica do pisania. W opakowaniu znajdują się także materiały dydaktyczne dla nauczyciela.

UNICEF dostarcza „Szkoły w pudełku” do wielu krajów na świecie, bo wierzy, że nauka jest inwestycją w lepszą przyszłość dla najmłodszych i zapewnia rozwój całemu społeczeństwu. Każde wsparcie działań UNICEF to szansa na rozwój potencjału najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki wsparciu finansowemu firmy eService udało się zakupić 10 „Szkół w Pudełku”, które zapewnią edukację 400 dzieciom. Tym samym najmłodsi będą mogli się uczyć i choć na chwilę zapomnieć o trudnej rzeczywistości, która ich otacza.

Coraz więcej przedsiębiorstw przyłącza się do działań pomocowych na rzecz dzieci. To dzięki społecznie zaangażowanym firmom UNICEF może nieść pomoc dzieciom w różnych częściach świata. Pomimo trudnej, pandemicznej sytuacji, która dotknęła nas wszystkich, wiele firm wykazało się wielkim sercem i nie zapomniało o najmłodszych. Dzięki firmom takim jak eService, UNICEF Polska patrzy w przyszłość w jasnych barwach. Organizacja nadal będzie mogła nieść pomoc, tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna. 


###

O ESERVICE 
Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.
jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych. Firma jest aktywnym członkiem Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego – Polska Bezgotówkowa i najchętniej wybieranym dostawcą oferowanych za jego pośrednictwem usług płatniczych. Od ponad 21 lat zapewnia niezawodne dokonywanie transakcji kartowych i elektronicznych - w sklepach oraz tysiącach mobilnych i stacjonarnych punktów usługowych
eService jest częścią notowanej na NASDAQ grupy EVO Payments International (66 proc.) oraz PKO Banku Polskiego (34 proc). 

EVO Payments, Inc. (NASDAQ: EVOP) jest wiodącym dostawcą technologii płatniczych i usług dostępnych w ponad 150 walutach, na ponad 50 rynkach świata. 

Kontakt dla mediów:

eService:
Witold Siekierzyński, Director of the Communication Office
media@eservice.com.pl, tel. +48 22 533 22 04 | mob. +48 696 409 835
Twitter:
https://twitter.com/eService_pl
LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/eservice-s.a 

Zobacz również

10 zdrowych nawyków cyfrowych dla całej rodziny

10 zdrowych nawyków cyfrowych dla całej rodziny

Wychowywanie dzieci w erze cyfrowej nie jest proste. Czasem ciężko nadążyć za rozwojem technologii i pojawiającymi się wraz z nim zagrożeniami i udogodnieniami.

Więcej
Ubóstwo żywnościowe dotyka co czwartego dziecka na świecie

Ubóstwo żywnościowe dotyka co czwartego dziecka na świecie

Powiększające się nierówności, konflikty i kryzys klimatyczny w połączeniu z drożejącymi produktami spożywczymi, nadmiarem niezdrowej żywności, szkodliwymi strategiami marketingowymi produktów spożywczych oraz niewłaściwymi praktykami żywieniowymi skazują miliony dzieci na ubóstwo żywnościowe.

Więcej
5 porad jak radzić sobie ze stresem

5 porad jak radzić sobie ze stresem

Stres potrafi zablokować nasze myślenie, sprawić, że zaczynamy panikować i działać nierozsądnie, dlatego tak ważne jest, żeby wiedzieć jak się zachować, gdy rozpoznasz stresującą sytuację.

Więcej