EURO24 dołącza do programu „Przyjaciel UNICEF”

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
EURO24 dołącza do programu „Przyjaciel UNICEF”

© UNICEF/UN0726827/Mostafa

Firma EURO24 dołączyła do programu „Przyjaciel UNICEF”. Założeniem programu jest wspieranie dzieci w kluczowych dla nich obszarach życia oraz niwelowanie negatywnych skutków kryzysów humanitarnych.

Dzięki zaangażowaniu firm takich jak EURO24 możemy skuteczniej działać na rzecz dzieci oraz zaspokajać ich najpilniejsze potrzeby. Chronimy ich życie, zapewniamy dostęp do opieki medycznej i edukacji. Wspieramy potencjał, który ma w sobie każde dziecko.

Firma EURO24 zebrała środki dzięki akcji dla partnerów biznesowych. Im więcej zawierali umów, tym większą kwotę firma EURO24 mogła przeznaczyć na rzecz wybranego NGO. To właśnie partnerzy zdecydowali o przekazaniu środków na rzecz UNICEF Polska. 
 

Nasi partnerzy biznesowi mieli realny wpływ na wybór instytucji, do której zebrane pieniądze mają zostać przekazane. Miło nam ogłosić, że wybraną organizacją jest UNICEF Polska! Zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom w kryzysach humanitarnych. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć cegiełkę na ten szczytny cel. Mamy nadzieję, że przyszłe akcje charytatywne z naszym udziałem będą cieszyć się równie dużym zaangażowaniem. Każda pomoc się liczy, a my dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę kampanię. Dobro wraca!

Rafał Żyliński, Prezes firmy EURO24

Dzięki kolejnej firmie, która dołączyła do programu "Przyjaciel UNICEF", możemy realizować programy szczepień, zapobiegać przemocy, wykorzystywaniu i szkodliwym praktykom oraz wspierać dzieci zagrożone niedożywieniem.

Sylwia Nowik-Spiczonek, Dyrektor Fundraisingu UNICEF Polska

„Przyjaciel UNICEF”jest programem skierowanym do średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to propozycja współpracy z organizacją, niosącą dzieciom pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną czy edukacyjną.

EURO24 to firma spedycyjno-transportowa z Rzeszowa. Jej specjalnością jest transport międzynarodowy. Główną dziedziną działalności jest kompleksowa i spersonalizowana obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive. EURO24 świadczy także usługi dla przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego, meblarskiego i maszynowego.

Zobacz również

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot oficjalnie otrzymał przyznawany przez UNICEF tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom.

Więcej
Dalpo Poland - nowy uczestnik Programu “Przyjaciel UNICEF”

Dalpo Poland - nowy uczestnik Programu “Przyjaciel UNICEF”

Firma Dalpo Poland została nowym uczestnikiem programu „Przyjaciel UNICEF”, przekazując środki na pomoc dzieciom zmagającym się ze skutkami kryzysów humanitarnych. 

Więcej
Ubóstwo menstruacyjne w obozach dla uchodźców w Kaczin (Mjanma)

Ubóstwo menstruacyjne w obozach dla uchodźców w Kaczin (Mjanma)

Podobnie jak Zaw Mar Luu, kobiety i dorastające dziewczęta żyjące w obozach dla uchodźców w Mjanmie, walczą, by przeżyć okres bezpiecznie i godnie.

Więcej