EURO24 dołącza do programu „Przyjaciel UNICEF”

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
EURO24 dołącza do programu „Przyjaciel UNICEF”

© UNICEF/UN0726827/Mostafa

Firma EURO24 dołączyła do programu „Przyjaciel UNICEF”. Założeniem programu jest wspieranie dzieci w kluczowych dla nich obszarach życia oraz niwelowanie negatywnych skutków kryzysów humanitarnych.

Dzięki zaangażowaniu firm takich jak EURO24 możemy skuteczniej działać na rzecz dzieci oraz zaspokajać ich najpilniejsze potrzeby. Chronimy ich życie, zapewniamy dostęp do opieki medycznej i edukacji. Wspieramy potencjał, który ma w sobie każde dziecko.

Firma EURO24 zebrała środki dzięki akcji dla partnerów biznesowych. Im więcej zawierali umów, tym większą kwotę firma EURO24 mogła przeznaczyć na rzecz wybranego NGO. To właśnie partnerzy zdecydowali o przekazaniu środków na rzecz UNICEF Polska. 
 

Nasi partnerzy biznesowi mieli realny wpływ na wybór instytucji, do której zebrane pieniądze mają zostać przekazane. Miło nam ogłosić, że wybraną organizacją jest UNICEF Polska! Zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom w kryzysach humanitarnych. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć cegiełkę na ten szczytny cel. Mamy nadzieję, że przyszłe akcje charytatywne z naszym udziałem będą cieszyć się równie dużym zaangażowaniem. Każda pomoc się liczy, a my dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę kampanię. Dobro wraca!

Rafał Żyliński, Prezes firmy EURO24

Dzięki kolejnej firmie, która dołączyła do programu "Przyjaciel UNICEF", możemy realizować programy szczepień, zapobiegać przemocy, wykorzystywaniu i szkodliwym praktykom oraz wspierać dzieci zagrożone niedożywieniem.

Sylwia Nowik-Spiczonek, Dyrektor Fundraisingu UNICEF Polska

„Przyjaciel UNICEF”jest programem skierowanym do średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to propozycja współpracy z organizacją, niosącą dzieciom pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną czy edukacyjną.

EURO24 to firma spedycyjno-transportowa z Rzeszowa. Jej specjalnością jest transport międzynarodowy. Główną dziedziną działalności jest kompleksowa i spersonalizowana obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive. EURO24 świadczy także usługi dla przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego, meblarskiego i maszynowego.

Zobacz również

Jak radzić sobie z lękiem separacyjnym u dziecka?

Jak radzić sobie z lękiem separacyjnym u dziecka?

Rozłąki z dzieckiem mogą być bolesne zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Czasami jednak rozstanie może wywoływać u dziecka niepokój i uczucie zmartwienia. 

Więcej
Jak rozmawiać z dziećmi o mowie nienawiści

Jak rozmawiać z dziećmi o mowie nienawiści

Mowa nienawiści ma długą historię, ale rozwój internetu przyczynił się do tego, jak duży może mieć ona zasięg. Czy to osobiście, czy w przestrzeni online, prawie wszystkie dzieci i młodzież zetkną się kiedyś z mową nienawiści. Warto, abyś jako rodzic porozmawiał z dzieckiem o mowie nienawiści, aby pomóc mu ją rozpoznać i uświadomić go, co może zrobić, gdy się z nią zetknie.

Więcej
Młodzi pytają o zdrowie psychiczne

WIDEO - Młodzi pytają o zdrowie psychiczne

Doktor Hina, ze Szpitala Dziecięcego w Nowym Jorku, odpowiada na pytania młodych osób dotyczące profilaktyki zdrowia psychicznego.

Więcej