Mikomax Smart Office – nowy „Przyjaciel UNICEF”

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
Mikomax Smart Office – nowy „Przyjaciel UNICEF”

© UNICEF/Diarassouba

Producent wyposażenia biur Mikomax Smart Office został nowym „Przyjacielem UNICEF”. Wspólnie z największą organizacją humanitarną działającą na rzecz dzieci, będzie nieść pomoc najbardziej potrzebującym dziewczętom i chłopcom z najuboższych krajów świata. 

Firma Mikomax Smart Office kontynuuje wsparcie działań UNICEF na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci. W ubiegłym roku, dzięki zaangażowaniu firmy w program UNICEF Polska „Prezenty bez Pudła”, organizacja dostarczyła najmłodszym aż 30 000 dawek ratujących życie szczepionek. Teraz Mikomax Smart Office, jako partner organizacji, dołącza do programu wsparcia „Przyjaciel UNICEF”.

Jest nam niezmiernie miło powitać firmę Mikomax Smart Office w gronie „Przyjaciół UNICEF”. To dzięki społecznie zaangażowanym firmom możemy nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom jeszcze skuteczniej. Razem będziemy zmieniać życie dzieci na lepsze, powiedział Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska. 

Możliwość współtworzenia tak szlachetnej inicjatywy, jaką jest właśnie grono „Przyjaciół UNICEF”, napawa nas dumą. Cieszymy się, że możemy wspomóc UNICEF Polska i zapewnić realne wsparcie dla najbardziej potrzebujących dzieci. Głęboko wierzymy w słuszność akcji pomocowych o zasięgu globalnym, opartych na współpracy, powiedział Janusz Mikołajczyk, Prezes Zarządu Mikomax Smart Office.

To dzięki zaangażowaniu Darczyńców indywidualnych i biznesowych UNICEF może realizować swoją misję, dając dzieciom szansę na lepszą przyszłość. Firma Mikomax Smart Office przekazała wsparcie finansowe na rzecz pomocy dzieciom na świecie, aby najmłodsi mieli dostęp do żywności, wody pitnej czy edukacji. Obecnie UNICEF szacuje, że ponad 190 mln dzieci w 149 krajach potrzebuje pomocy. Wsparcie firm takich jak Mikomax Smart Office, pozwala zdążyć z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. 

Biznes ma w sobie moc inicjowania pozytywnych zmian w społeczeństwie. Coraz więcej polskich firm działa wspólnie z UNICEF Polska na rzecz najmłodszych w krajach najbardziej potrzebujących wsparcia. Działając razem, zapewniamy dzieciom możliwość rozwinięcia ich potencjału. Mimo wielu wyzwań to właśnie zaangażowanie Darczyńców napawa optymizmem. 

 „Przyjaciel UNICEF” jest programem skierowanym do średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to szyta na miarę przedsiębiorców propozycja współpracy z organizacją, niosącą dzieciom pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną czy edukacyjną. Więcej informacji na temat programu.

***

O Mikomax Smart Office

Mikomax Smart Office to polski producent wyposażenia biur, współpracujący z klientami z całego świata. Firma projektuje przestrzeń pracy, a jej flagowymi produktami są rozwiązania z linii Hush, czyli niezależne kabiny akustyczne do rozmów telefonicznych, pracy w skupieniu i spotkań. W swoim portfolio firma posiada także wiele innych nowatorskich projektów, takich jak biurko Stand Up nagrodzone Red Dot Award oraz klasyczne rozwiązania biurowe.

mikomaxsmartoffice.com

Zobacz również

Miesiąc rodzicielstwa. Proste i skuteczne sposoby na zarządzanie stresem

Miesiąc rodzicielstwa. Proste i skuteczne sposoby na zarządzanie stresem

Bycie rodzicem to istny rollercoaster uczuć - od radości i miłości, przez złość, aż do obojętności. Wychowywaniu towarzyszy także stres związany z ciągłym niedoczasem, godzeniem życia zawodowego z rodzinnym, a także troską o małe pociechy. Jest on jednak nieodłącznym elementem życia i naturalną reakcją organizmu.

Więcej
Rok działalności UNICEF na świecie

Rok działalności UNICEF na świecie

Wielopłaszczyznowy kryzys obserwowany na całym świecie powoduje, że w minionym roku liczba osób wymagających pomocy humanitarnej wzrosła do ok. 274 mln. UNICEF nie ustaje w staraniach o poprawę sytuacji dzieci wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. 

Więcej
Na całym świecie matki cierpią z powodu niedożywienia

Na całym świecie matki cierpią z powodu niedożywienia

Globalnie ponad miliard nastolatek i kobiet cierpi z powodu niedożywienia (w tym niedowagi i niskiego wzrostu), niedoborów podstawowych mikroelementów oraz anemii, co ma katastrofalne skutki dla ich życia i samopoczucia. Epicentrum kryzysu żywieniowego stanowią Azja Południowa i Afryka Subsaharyjska.

Więcej