Natural Pharmaceuticals kolejny rok w programie „Firma z sercem”

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę.
Natural Pharmaceuticals kolejny rok w programie „Firma z sercem”

© UNICEF/UN0801848/Diarassouba

Firma Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. po raz kolejny przedłużyła udział w programie „Firma z sercem”. Wspólnie z UNICEF będzie nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z najuboższych krajów świata.

Natural Pharmaceuticals od 2013 roku wspiera działania UNICEF Polska. Działając razem, zapewniamy dzieciom możliwość rozwinięcia ich potencjału. UNICEF wierzy, że biznes ma w sobie moc inicjowania pozytywnych zmian w społeczeństwie. Dzięki zaangażowaniu Darczyńców biznesowych takich, jak Natural Pharmaceuticals, UNICEF może realizować swoją misję, dając dzieciom szansę na lepszą przyszłość.

Od 2013 roku z niesłabnącym zapałem wspieramy UNICEF Polska. Wiemy, że rzeczywista zmiana wymaga czasu i zaangażowania. Dlatego nie ograniczamy się do jednorazowych darowizn, a strategia naszych działań od zawsze opiera się na długotrwałych relacjach, zarówno z klientami, jak i z organizacjami charytatywnymi. Współpracując z UNICEF Polska, działamy na rzecz trwałego rozwoju, edukacji i ochrony dzieci. Ta wspólna droga buduje więzi między nami, naszymi klientami i pracownikami, tworząc społeczność, która wspólnie dąży do poprawy jakości życia tych najbardziej potrzebujących.

Jonas Törnquist, CEO Grupy Natural

„Firma z sercem”to program skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. To także propozycja współpracy z organizacją, która niesie dzieciom pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną czy edukacyjną. 

Zobacz również

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot oficjalnie otrzymał przyznawany przez UNICEF tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom.

Więcej
Dalpo Poland - nowy uczestnik Programu “Przyjaciel UNICEF”

Dalpo Poland - nowy uczestnik Programu “Przyjaciel UNICEF”

Firma Dalpo Poland została nowym uczestnikiem programu „Przyjaciel UNICEF”, przekazując środki na pomoc dzieciom zmagającym się ze skutkami kryzysów humanitarnych. 

Więcej
Ubóstwo menstruacyjne w obozach dla uchodźców w Kaczin (Mjanma)

Ubóstwo menstruacyjne w obozach dla uchodźców w Kaczin (Mjanma)

Podobnie jak Zaw Mar Luu, kobiety i dorastające dziewczęta żyjące w obozach dla uchodźców w Mjanmie, walczą, by przeżyć okres bezpiecznie i godnie.

Więcej