Wydawnictwo Podatkowe GOFIN kolejny rok w programie „Przyjaciel UNICEF”

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN ponownie przedłużyło udział w programie „Przyjaciel UNICEF”

© UNICEF/UN0742164/Shahan

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN ponownie przedłużyło udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Dzięki tej współpracy dzieci w krajach mierzących się z kryzysami humanitarnymi otrzymają wsparcie w kluczowych dla nich obszarach życia.

Zaangażowanie firm takich jak Wydawnictwo Podatkowe GOFIN pozwala chronić życie dzieci na całym świecie. Dzięki niemu zapewniamy dostęp do odpowiedniej opieki medycznej i środków sanitarnych, by najmłodsi rozwijali się zdrowo w bezpiecznym otoczeniu. Kluczowa jest również edukacja, by mogli w pełni wykorzystać swój potencjał – teraz i w przyszłości.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN od lat wspiera działania UNICEF Polska i przekazuje środki na pomoc dzieciom w sytuacji nagłych kryzysów humanitarnych. Firma zaangażowała się między innymi w akcje pomocowe na rzecz dzieci w Jemenie i Ukrainie.
 

Kontynuacja udziału w Programie „Przyjaciel UNICEF” jest istotnym elementem działań pomocowych od lat prowadzonych przez Wydawnictwo Podatkowe GOFIN na rzecz UNICEF. Organizacja została powołana wiele lat temu, by nieść pomoc dzieciom, które ucierpiały na skutek II Wojny Światowej. W dobie jakże bieżącej eskalacji konfliktów zbrojnych, ta misja niestety wciąż jest aktualna. Wielopłaszczyznowy kryzys obserwowany na całym świecie wymaga skoncentrowanych i skutecznych działań niosących pomoc humanitarną potrzebującym ludziom żyjącym w najtrudniejszych miejscach na ziemi. UNICEF nie ustaje w staraniach o poprawę sytuacji wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Szczególnego znaczenia nabiera pomoc na rzecz dzieci z terenów wojennych, klęsk żywiołowych czy wszechobecnego ubóstwa żywieniowego. Organizacja podejmuje szereg aktywności ratujących zdrowie i życie dzieci oraz zmierzających do poprawy jakości ich życia. Niezmiennie jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tym niezwykłym projekcie „Przyjaciel UNICEF”, stając się częścią wyjątkowo skutecznej działalności UNICEF

Czesław Sławski, Prezes Zarządu Wydawnictwa Podatkowego GOFIN

Wszystkie dzieci mają prawo do zabawy, rozwoju i edukacji, a dzięki firmom, które dołączają do programu "Przyjaciel UNICEF", możemy im to zapewnić. Wsparcie Wydawnictwa Podatkowego GOFIN pomoże chronić najmłodszych przed przemocą, zapobiegać ich wykorzystywaniu, a przede wszystkim przywracać im normalne dzieciństwo

Sylwia Nowik-Spiczonek, Dyrektor Fundraisingu UNICEF Polska

„Przyjaciel UNICEF”jest programem skierowanym do średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą pomagać dzieciom, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest to propozycja współpracy z organizacją, niosącą dzieciom pomoc żywnościową, wodno-sanitarną, medyczną oraz edukacyjną. Dzięki darowiznom zapewniamy najmłodszym wszystko, co niezbędne, aby mogły żyć w bezpiecznym otoczeniu i prawidłowo się rozwijać.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN to specjalistyczne wydawnictwo czasopism, serwisów internetowych, programów multimedialnych i aplikacji mobilnych z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Od 1989 roku zapewnia fachową pomoc księgowym i służbom kadrowo-płacowym.

Zobacz również

O zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

WIDEO - O zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

Jaka jest rola rodziców w ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży? Czy kryzysom można przeciwdziałać? Kiedy szukać wsparcia specjalisty? 

Więcej
Rozstrzygnięcie konkursu grantowego „Młodzi dla Klimatu w Wielkopolsce”

Rozstrzygnięcie konkursu grantowego „Młodzi dla Klimatu w Wielkopolsce”

Konkurs grantowy „Młodzi dla Klimatu w Wielkopolsce”, organizowany przez UNICEF Polska i firmę Symbase, został rostrzygnięty.

Więcej
Dołącz do naszego Zespołu w UNICEF Polska - Wsparcie Działu Obsługi Darczyńców

Wsparcie Działu Obsługi Darczyńców

Dołącz do naszego Zespołu w UNICEF Polska - Wsparcie Działu Obsługi Darczyńców

Więcej