Praktyki studenckie w UNICEF!

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.
Pracuj z nami_szablon

Szukamy osób na praktyki studenckie w dziale Komunikacji i Marketingu

Masz głowę pełną pomysłów i chcesz wspólnie z nami pomagać dzieciom? Zgłoś się na praktyki w dziale Komunikacji i Marketingu UNICEF Polska i wykorzystaj swoją wiedzę i pasję przy projektach związanych z pomocą dzieciom w krajach rozwijających się!

Napisz do nas jeśli:

  • interesujesz się marketingiem i komunikacją
  • nie jest Ci obca tematyka związana z pomocą humanitarną i rozwojową
  • masz „lekkie pióro”
  • jesteś kreatywna/kreatywny
  • znasz język angielski
  • możesz zobowiązać się do regularnej obecności w biurze UNICEF w Warszawie

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • wsparcie merytoryczne podczas praktyk;
  • przyjazną atmosferę w zespole młodych i dynamicznych;
  • referencje po odbyciu praktyk.

Wyślij CV i list motywacyjny na adres: staz@unicef.pl (Praktyki w dziale Komunikacji).

Prosimy o dodanie informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.))"

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj również formułę: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą przy ul. Rolnej 175 D 02-729 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zobacz również

Dołącz do zespołu UNICEF Polska jako Koordynator ds. F2F

Koordynator ds. F2F

UNICEF Polska poszukuje Koordynatora ds. F2F

Więcej
Jak rozbudzić w dziecku miłość do czytania?

Jak rozbudzić w dziecku miłość do czytania?

Czytanie otwiera drzwi do przygód, nauki nowych rzeczy i kształtowania szeregu kluczowych umiejętności językowych, takich jak rozwój mowy czy poszerzanie zasobu słownictwa. Wspólna lektura to też wyjątkowa okazja do nawiązania więzi z dzieckiem i cieszenia się ze swojego towarzystwa. 

Więcej
UNICEF Polska - Edukacja dziewcząt jest ich prawem!

Edukacja dziewcząt jest ich prawem!

Dobrobyt i postęp każdego społeczeństwa zależy od równego traktowania wszystkimi jego członków.

Więcej