#BiegamDobrze z Drużyną UNICEF

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.
Dołącz do Drużyny UNICEF

Bieganie jest świetną formą spędzania wolnego czasu, aktywności fizycznej, a także dbania o własne zdrowie. Dzięki niemu oprócz przyjemnego tracenia zbędnych kalorii, kształtują się mięśnie całego ciała, wyzwalają się endorfiny, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwsi, wzmacniają się nasze serce i płuca, a my stajemy się bardziej odporni na wiele chorób. Nic dziwnego, że zwolenników biegania wciąż przybywa – bieganie jest dla nas dobre. Ale czy wiesz, że Twoje bieganie może być równie dobre dla innych?

Razem z Drużyną UNICEF możesz wystartować w akcji #BiegamDobrze i przyczynić się do pomocy dzieciom w sytuacjach kryzysowych. Jeśli tak jak my uważasz, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa, chcesz mieć wpływ na ich życie oraz zostać inspiratorem zmian w swoim otoczeniu, zarejestruj się na wybrany dystans na stronie Maratonu Warszawskiego i wybierz UNICEF w ramach ścieżki charytatywnej!

W ramach akcji możesz teraz pobiec: 

40. Maraton Warszawski - 30.09.2018
Wersja dla miłośników długich dystansów, którzy chcą zmierzyć się z 42,195 km i zyskać zaszczytny tytuł maratończyka.

#BiegamDobrze – czyli jak?

KROK 1 - REJESTRACJA

Wejdź na stronę Maratonu Warszawskiego, a następnie spośród organizacji w ramach ścieżki charytatywnej zdecyduj się na UNICEF. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki. Otrzymasz również poradnik biegacza charytatywnego, dzięki któremu dowiesz się, jak zbierać fundusze. Przygotuj zdjęcia i tekst, który zachęci do wsparcia właśnie Twojej zbiórki. To od Ciebie zależy, ile środków przyczyni się do pomocy potrzebującym dzieciom.

KROK 2 – ZBIÓRKA

Zaproś znajomych, rodzinę, swoją firmę lub innych biegaczy do wsparcia Twojej zbiórki. Powiedz wszystkim, że dołączyłeś do Drużyny UNICEF, otaguj post hasłami #BiegamDobrze i #DrużynaUNICEF. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na portal społecznościowy, z którego korzystasz i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Daj się ponieść wyobraźni - wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3 - FINAŁ

Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy określoną kwotę, fundusze zostaną przekazane UNICEF, a następnie potrzebującym dzieciom, Ty natomiast otrzymasz numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w Maratonie Warszawskim masz czas do 31.08.2018 r., a fundusze możesz zbierać aż do 10.10.2018 r. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy Uczestnika z unikalnym numerem startowym i koszulką techniczną.

Nie może się nie udać!

Pomagasz, nawet jeśli nie uzbierasz wymaganej kwoty. Środki, które udało Ci się zgromadzić wesprą wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty nadal będziesz mógł zarejestrować się drogą tradycyjną, wnieść opłatę startową i wystartować w biegu.

Drużyno UNICEF – Do biegu... Gotowi… START!

streamline-icon-set-free-pack

Kliknij tutaj i zarejestruj się >>> REJESTRACJA 

(strona z zapisami otworzy się w nowej zakładce)

streamline-icon-set-free-pack (1)

Nie biegasz, a również chcesz pomóc? – Poznaj naszych Biegaczy i wesprzyj ich zbiórki! :)

Maraton Warszawski    

Napisz do nas na adres: druzynaunicef@unicef.pl Chcemy Cię lepiej poznać i być w kontakcie :)

Zobacz również

W 2023 roku głodu doświadczyło 733 mln osób

W 2023 roku głodu doświadczyło 733 mln osób

Pogłębiające się globalne kryzysy przyczyniają się do utrzymującego się trzeci rok z rzędu wysokiego poziomu niedożywienia. W 2023 r. głodu doświadczyła co 11 osoba na świecie i co 5 w Afryce – wynika z najnowszego raportu o stanie bezpieczeństwa żywnościowego i żywienia na świecie (SOFI), opublikowanego przez pięć wyspecjalizowanych agend Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Więcej
Jak rozmawiać z dzieckiem o zmianie klimatu

Jak rozmawiać z dzieckiem o zmianie klimatu

Rozmowa o zmianie klimatu z dzieckiem może być trudna dla wielu rodziców. To naturalne, że chcemy chronić dzieci przed stresem i zmartwieniami. Jednak jest ona niezbędna, aby nasze pociechy nie czerpały informacji z niepewnych źródeł.

Więcej
Śmiercionośny atak na Ukrainę

Śmiercionośny atak na Ukrainę

Podczas śmiercionośnego ataku rakietowego na Ukrainę zginęło lub zostało rannych co najmniej 150 osób. Poważnym uszkodzeniom uległ szpital dziecięcy Okhmatdyt w Kijowie - największy w kraju ośrodek medyczny dla najmłodszych. 

Więcej