#BiegamDobrze z Drużyną UNICEF

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.
Dołącz do Drużyny UNICEF

Bieganie jest świetną formą spędzania wolnego czasu, aktywności fizycznej, a także dbania o własne zdrowie. Dzięki niemu oprócz przyjemnego tracenia zbędnych kalorii, kształtują się mięśnie całego ciała, wyzwalają się endorfiny, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwsi, wzmacniają się nasze serce i płuca, a my stajemy się bardziej odporni na wiele chorób. Nic dziwnego, że zwolenników biegania wciąż przybywa – bieganie jest dla nas dobre. Ale czy wiesz, że Twoje bieganie może być równie dobre dla innych?

Razem z Drużyną UNICEF możesz wystartować w akcji #BiegamDobrze i przyczynić się do pomocy dzieciom w sytuacjach kryzysowych. Jeśli tak jak my uważasz, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa, chcesz mieć wpływ na ich życie oraz zostać inspiratorem zmian w swoim otoczeniu, zarejestruj się na wybrany dystans na stronie Maratonu Warszawskiego i wybierz UNICEF w ramach ścieżki charytatywnej!

W ramach akcji możesz teraz pobiec: 

40. Maraton Warszawski - 30.09.2018
Wersja dla miłośników długich dystansów, którzy chcą zmierzyć się z 42,195 km i zyskać zaszczytny tytuł maratończyka.

#BiegamDobrze – czyli jak?

KROK 1 - REJESTRACJA

Wejdź na stronę Maratonu Warszawskiego, a następnie spośród organizacji w ramach ścieżki charytatywnej zdecyduj się na UNICEF. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki. Otrzymasz również poradnik biegacza charytatywnego, dzięki któremu dowiesz się, jak zbierać fundusze. Przygotuj zdjęcia i tekst, który zachęci do wsparcia właśnie Twojej zbiórki. To od Ciebie zależy, ile środków przyczyni się do pomocy potrzebującym dzieciom.

KROK 2 – ZBIÓRKA

Zaproś znajomych, rodzinę, swoją firmę lub innych biegaczy do wsparcia Twojej zbiórki. Powiedz wszystkim, że dołączyłeś do Drużyny UNICEF, otaguj post hasłami #BiegamDobrze i #DrużynaUNICEF. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na portal społecznościowy, z którego korzystasz i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Daj się ponieść wyobraźni - wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3 - FINAŁ

Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy określoną kwotę, fundusze zostaną przekazane UNICEF, a następnie potrzebującym dzieciom, Ty natomiast otrzymasz numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w Maratonie Warszawskim masz czas do 31.08.2018 r., a fundusze możesz zbierać aż do 10.10.2018 r. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy Uczestnika z unikalnym numerem startowym i koszulką techniczną.

Nie może się nie udać!

Pomagasz, nawet jeśli nie uzbierasz wymaganej kwoty. Środki, które udało Ci się zgromadzić wesprą wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty nadal będziesz mógł zarejestrować się drogą tradycyjną, wnieść opłatę startową i wystartować w biegu.

Drużyno UNICEF – Do biegu... Gotowi… START!

streamline-icon-set-free-pack

Kliknij tutaj i zarejestruj się >>> REJESTRACJA 

(strona z zapisami otworzy się w nowej zakładce)

streamline-icon-set-free-pack (1)

Nie biegasz, a również chcesz pomóc? – Poznaj naszych Biegaczy i wesprzyj ich zbiórki! :)

Maraton Warszawski    

Napisz do nas na adres: druzynaunicef@unicef.pl Chcemy Cię lepiej poznać i być w kontakcie :)

Zobacz również

Wojna i chłód. Historia rodziny Katii z Ukrainy

Wojna i chłód. Historia rodziny Katii z Ukrainy

Wołczańsk w obwodzie charkowskim był kiedyś przemysłowym miastem. Po sześciu miesiącach walk, toczących się w jego obrębie, leży w gruzach. Według lokalnych władz, 60% budynków zostało całkowicie zniszczonych, a reszta poważnie uszkodzona.

Więcej
CREATON Polska czwarty rok w programie „Przyjaciel UNICEF”

CREATON Polska czwarty rok w programie „Przyjaciel UNICEF”

CREATON Polska sp. z o.o. jako wieloletni partner UNICEF Polska, ponownie przekazuje środki finansowe na rzecz dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. 

Więcej
Wykluczenie transportowe utrudnia polskim dzieciom edukację

Wykluczenie transportowe utrudnia polskim dzieciom edukację

44% młodych osób, które wzięły udział w badaniu UNICEF Polska, dotyczącym wykluczenie transportowego, przyznaje, że kierowało się dostępnością transportu publicznego podczas podejmowania decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Więcej