Formularz zgłoszeniowy do konkursu w ramach projektu Przystań w sieci

UNICEF Polska - Przystań w sieci

Formularz jest aktywny do 16.04.2021 r.

Pole wymagane
Imię i nazwisko Nauczyciela zgłaszającego projekt kampanii. Ważne: Nauczyciel musi być osobą, realizującą projekt „Przystań w sieci” w placówce.
Pole wymagane
Nazwa placówki, zgłoszona do projektu „Przystań w sieci”.
Pole wymagane
Podaj prawidłowy adres e-mail
Ważne: podaj adres e-mail, z którego obecnie korzystasz.
Pole wymagane
Numer telefonu kontaktowego do Nauczyciela.
Pole wymagane
Pole wymagane
Tytuł projektu kampanii zgłoszonej do konkursu. Ważne: dokładny opis projektu kampanii należy załączyć do formularza jako załącznik.
Pole wymagane
Liczba uczniów pracujących nad projektem zgłoszonego projektu kampanii. Ważne: maksymalna liczba uczniów w grupie projektowej zgłaszającej projekt nie może przekroczyć 7 osób. Organizator zastrzega prawo do weryfikacji tej informacji poprzez kontakt z Dyrekcją placówki.
Praca konkursowa: załącz plik PDF + Zamień plik
Pole wymagane
Praca konkursowa. Ważne: Załączona praca konkursowa musi być przedstawiona zgodnie z Szablonem w Załączniku 1. do Regulaminu, zapisana w formacie PDF. Szablon w formie edytowalnej dostępny jest po zalogowaniu na platformie www.przystanwsieci.pl, w sekcji "materiały do pobrania".
Powyższa zgoda jest wymagana
Powyższa zgoda jest wymagana
Powyższa zgoda jest wymagana
Powyższa zgoda jest wymagana
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w konkursie. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych, na potrzeby konkursu zgodnie z „Klauzulą informacyjną” dostępną w Regulaminie konkursu.

Po prawidłowym wysłaniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie. Automatyczna wiadomość zostanie wysłana na podany w formularzu adres email. Zwracamy uwagę, że ze względu na różne ustawienia poczty, wiadomość może wpaść do skrzynki SPAM – prosimy o sprawdzenie. Nadawcą wiadomości automatycznej jest UNICEF Polska. 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w Regulaminie. 

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres pws@unicef.pl.