ING

ing.jpg

Każda współpraca z UNICEF jest inna. Niektórzy partnerzy, jak np. bank ING, podejmują projekty kompleksowe, które realizowane są w wielu obszarach, a także posiadają zdywersyfikowane finansowanie – duża część środków jest bowiem wynikiem zaangażowania pracowników!

Od 2005 roku ING jest kluczowym globalnym partnerem UNICEF.

Przez 13 lat firma przekazała UNICEF 39 mln euro, zapewniając lepszą jakość edukacji oraz bezpieczniejsze i zdrowsze warunki życia dla ponad miliona dzieci.

W 2015 r. ING i UNICEF podjęły kolejne wysiłki na rzecz poprawy sytuacji najmłodszych. Projekt „Power for Youth” ,realizowany w latach 2015-2018, zakłada kompleksowe działania na rzecz stworzenia innowacyjnych rozwiązań na rzecz rozwoju nastolatków.

Dzięki wsparciu ING 335 tys. nastolatków w sześciu krajach (Indonezja, Kosowo, Czarnogóra, Nepal, Filipiny i Zambia) otrzyma szansę na rozwój swojego talentu, by w przyszłości aktywnie działać na rzecz swojego społeczeństwa.

Zobacz również

UNICEF Polska Konwencja o Prawach Dziecka

Petycja ws. ratyfikacji przez Polskę III Protokołu Fakultatywnego do Konwencji o Prawach Dziecka.

Ratyfikacja dokumentu pozwoli urealnić ochronę wynikającą z Konwencji o Prawach Dziecka. 

Więcej
UNICEF Polska - Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

List Dyrektora Generalnego UNICEF Polska do Kadry Pedagogicznej

Więcej
UNICEF Polska - brak dostępu do nauki zdalnej

Raport UNICEF: Co najmniej 1/3 uczniów na świecie nie ma dostępu do nauki zdalnej podczas zamknięcia szkół z powodu COVID-19

Co najmniej jedna trzecia uczniów na świecie - 463 mln dzieci - nie miała dostępu do nauki zdalnej w czasie zamknięcia szkół z powodu pandemii.

Więcej