Kantar

kantar.jpg

Najważniejszym zasobem firmy są jej pracownicy. Kantar we współpracy z UNICEF UK pokazał, że ich potencjał jest naprawdę ogromny.

W październiku 2010 r. UNICEF UK i Kantar rozpoczęli współpracę w ramach projektu „Brighter Futures”, aby pomóc dzieciom w trudnej sytuacji życiowej i umożliwić im wykorzystanie swojego potencjału.

Partnerstwo przyczyniło się do zebrania 1 mln dolarów w 2014 r. na wsparcie projektów w Bangladeszu, Boliwii i Malawi. Niesamowici pracownicy Kantar zebrali kwotę ponad 2 mln dolarów do 2016 roku, umożliwiając UNICEF pomoc ponad 80 000 dzieci. Firma rozpoczęła współpracę w ramach Dnia Dziecka, podczas którego pracownicy na całym świecie sprzedawali opaski „Brighter Futures” w biurach. Od tego czasu pracownicy Kantar podjęli szereg działań związanych z pozyskiwaniem funduszy od zajęć sportowych, poprzez wspinaczkę na Kilimandżaro, trekking w Himalajach czy wyprawę rowerową z Andów do Amazonii.

W latach 2015-2018 Kantar zwiększył zakres współpracy z UNICEF, nie tylko finansując dotychczas realizowane programy, ale także wspierając program szczepień UNICEF w Mauretanii.

Zobacz również

Henrietta Fore, Dyrektor Generalna UNICEF

Pięć szans, które musimy wykorzystać dla dobra dzieci

List otwarty Henrietty Fore, Dyrektor Generalnej UNICEF

Więcej
UNICEF Polska Konwencja o Prawach Dziecka

Petycja ws. ratyfikacji przez Polskę III Protokołu Fakultatywnego do Konwencji o Prawach Dziecka.

Ratyfikacja dokumentu pozwoli urealnić ochronę wynikającą z Konwencji o Prawach Dziecka. 

Więcej
UNICEF Polska - Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

List Dyrektora Generalnego UNICEF Polska do Kadry Pedagogicznej

Więcej