Kantar

kantar.jpg

Najważniejszym zasobem firmy są jej pracownicy. Kantar we współpracy z UNICEF UK pokazał, że ich potencjał jest naprawdę ogromny.

W październiku 2010 r. UNICEF UK i Kantar rozpoczęli współpracę w ramach projektu „Brighter Futures”, aby pomóc dzieciom w trudnej sytuacji życiowej i umożliwić im wykorzystanie swojego potencjału.

Partnerstwo przyczyniło się do zebrania 1 mln dolarów w 2014 r. na wsparcie projektów w Bangladeszu, Boliwii i Malawi. Niesamowici pracownicy Kantar zebrali kwotę ponad 2 mln dolarów do 2016 roku, umożliwiając UNICEF pomoc ponad 80 000 dzieci. Firma rozpoczęła współpracę w ramach Dnia Dziecka, podczas którego pracownicy na całym świecie sprzedawali opaski „Brighter Futures” w biurach. Od tego czasu pracownicy Kantar podjęli szereg działań związanych z pozyskiwaniem funduszy od zajęć sportowych, poprzez wspinaczkę na Kilimandżaro, trekking w Himalajach czy wyprawę rowerową z Andów do Amazonii.

W latach 2015-2018 Kantar zwiększył zakres współpracy z UNICEF, nie tylko finansując dotychczas realizowane programy, ale także wspierając program szczepień UNICEF w Mauretanii.

Zobacz również

Raport „DOBROCZYNNOŚĆ. Zdaniem Polek i Polaków, co zachęca, a co jest barierą”

Zapoznaj się z raportem dotyczącym dobroczynności!

Raport jest próbą podsumowania, co motywuje Polaków do pomagania innym, a co może być barierą.

Więcej
UNICEF Polska|Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

14 października to święto wszystkich pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Więcej
Henrietta Fore, Dyrektor Generalna UNICEF

Pięć szans, które musimy wykorzystać dla dobra dzieci

List otwarty Henrietty Fore, Dyrektor Generalnej UNICEF

Więcej