Regulamin i zasady treści na stronie UNICEF POLAND na Facebooku

Drogi użytkowniku,

Serdecznie witamy na oficjalnym profilu społecznościowym Unicef Polska. W trosce o kulturę dyskusji i bezpieczeństwo naszych użytkowników, przygotowaliśmy dla Ciebie regulamin publikacji treści na naszym profilu, w tym obowiązujących reguł netykiety. Prosimy o przestrzeganie poniższych zasad podczas wchodzenia w interakcje z innymi użytkownikami na naszym kanale.

1.    Szanuj innych użytkowników.
Korzystając z naszych profili, pamiętaj, że każdy ma prawo do własnej opinii i swobody wypowiedzi. Nie obrażaj, nie przeklinaj, nie dyskredytuj ani nie atakuj innych użytkowników. Wszelkie komentarze, które zawierają treści obraźliwe, rasistowskie, seksistowskie, homofobiczne, ksenofobiczne, nieetyczne lub powszechnie uznawane za naganne moralnie lub społecznie, lub inne formy dyskryminacji będą usuwane.

2.    Nie zamieszczaj nieodpowiednich treści.
Zabronione jest publikowanie jakichkolwiek treści, które są sprzeczne z prawem polskim i/lub międzynarodowym, a także niezgodnych z niniejszym Regulaminem.. Nie zamieszczaj treści erotycznych, wulgaryzmów, gróźb, nawoływań do przemocy, nienawiści rasowej, płciowej, religijnej lub zachowań, które mogą być uznane za nieodpowiednie. Unicef Polska zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które łamią postanowienia niniejszego Regulaminu, w szczególności ogólnie przyjęte normy społeczne oraz do blokowania możliwości komentowania publikowanych przez nas treści osobie, która zamieści komentarz spełniający powyższe przesłanki. 

3.    Nie przekazuj osobistych informacji. 
Nie przekazuj informacji osobistych innych użytkowników ani swoich własnych, takich jak adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail itp. Zachowaj ostrożność w udostępnianiu swoich danych osobowych.

4.    Reklama i spam. 
Nie zamieszczaj reklam lub innych form spamu na naszych profilach. Nie przesyłaj niechcianych wiadomości, nie twórz fałszywych profili ani nie udostępniaj fałszywych informacji. Prosimy o niewklejanie linków do internetowych zbiórek charytatywnych – jako organizacja, nie jesteśmy w stanie zweryfikować każdej zbiórki, a tym samym udzielić jej poparcia. Nasze zasoby są niestety ograniczone, dlatego nie jesteśmy w stanie wspierać wszystkich potrzebujących.

5.    Nie łam praw autorskich. 
Nie umieszczaj na naszych profilach treści, które łamią prawa autorskie lub inne prawa własności intelektualnej. Nie kopiuj cudzych treści bez zgody właściciela praw autorskich.

6.    Współpraca z administratorem.
W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub naruszenia niniejszego Regulaminu, skontaktuj się z administratorem profilu. Współpracuj z nami, aby zapewnić bezpieczne i przyjazne środowisko dla wszystkich użytkowników.

7.    Kwestie nieuregulowane
We wszystkich kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie postanowienia zawarte w regulaminie i Polityce prywatności serwisu Facebook, a także ogólnie obowiązujące przepisy prawa.

Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony naszych użytkowników jest dla nas priorytetem. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do usunięcia jakiejkolwiek treści, która łamie niniejszy Regulamin oraz do zablokowania możliwości komentowania treści zamieszczanych na naszym profilu osobom nie przestrzegającym zasad niniejszego Regulaminu. Zachęcamy do korzystania z naszego profilu z szacunkiem i zgodnie z powyższymi zasadami.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych osobowych Użytkowników odwiedzających Fanpag’e UNICEF Polska jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF, z siedzibą w Warszawie (01-826), przy ul. Kleczewskiej 38/40, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Krajowego Rejestru Stowarzyszeń pod numerem KRS: 0000107957, NIP: 527-23-76-153, Regon 015155202. 

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dostępne w ramach dokumentu Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych skierowana do osób odwiedzający Fanpage’e Stowarzyszenia PKN UNICEF w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube), dostępna pod adresem https://unicef.pl/polityka-prywatnosci-i-klauzule-informacyjne/klauzula-informacyjna-serwisy-spolecznosciowe oraz w Polityce prywatności dostępnej pod adresem https://unicef.pl/polityka-prywatnosci-i-klauzule-informacyjne.

Zobacz również

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot oficjalnie otrzymał przyznawany przez UNICEF tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom.

Więcej
Dalpo Poland - nowy uczestnik Programu “Przyjaciel UNICEF”

Dalpo Poland - nowy uczestnik Programu “Przyjaciel UNICEF”

Firma Dalpo Poland została nowym uczestnikiem programu „Przyjaciel UNICEF”, przekazując środki na pomoc dzieciom zmagającym się ze skutkami kryzysów humanitarnych. 

Więcej
Ubóstwo menstruacyjne w obozach dla uchodźców w Kaczin (Mjanma)

Ubóstwo menstruacyjne w obozach dla uchodźców w Kaczin (Mjanma)

Podobnie jak Zaw Mar Luu, kobiety i dorastające dziewczęta żyjące w obozach dla uchodźców w Mjanmie, walczą, by przeżyć okres bezpiecznie i godnie.

Więcej