Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ewidencji i rozliczania czasu pracy
  • Nadzór nad terminowością wykonywania wstępnych i okresowych badań lekarskich
  • Obsługa dokumentacji kadrowej, związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • Wprowadzanie i uaktualnianie danych kadrowo-płacowych w ENOVA
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzenie i korygowanie wszelkich deklaracji i zgłoszeń dot. PIT, ZUS, PFRON
  • Obsługa PPK i spraw związanych z benefitami pracowniczymi
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • Realizacja innych zadań związanych z pracą na tym stanowisku
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne
  • Masz co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w realizacji wyżej wymienionych zadań
  • Znasz przepisy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znasz zasady rozliczania PPK
  • Znasz programy kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu Enova,
  • Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, rzetelność i odpowiedniość,
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego
  • Dodatkowe dni wolne od pracy od naszej Pani Dyrektor 😊
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 a 10:00

Zapraszamy do pozostawienia swojego CV w naszej bazie danych. Dokumenty należy wysyłać na adres: praca@unicef.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie swojej aplikacji.

W CV prosimy o dodanie informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa, w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych (tj. danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa) przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa”.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj następującą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym także danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna - rekrutacja