Możesz uczynić świat lepszym z daibau.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę.

W ramach akcji Partnerstwo na rzecz społeczeństwa firma daibau.pl na swojej stronie www zamieszcza informacje, dzięki którym klienci i kontrahenci mogą dowiedzieć się więcej o misji i działaniach UNICEF Polska i wesprzeć nas w tym, aby zmieniać świat dzieci na lepsze. Platforma łączy firmy budowlane z klientami oraz pozwala monitorować jakoś oferowanych usług.

Możesz uczynić świat lepszym z daibau.pl

© UNICEF/Vinay Panjwani

Dla firmy daibau.pl niezwykle ważna jest dbałość o środowisko oraz dążenie do poprawy jakości życia wszystkich ludzi w nim żyjących. Świadoma znaczenia dobroczynności dla społeczeństwa i chcąc wspierać pozytywne zmiany w swoim otoczeniu, dąży do stworzenia synergii, dzięki której będzie można docierać i pomagać coraz większej liczbie potrzebujących.

Na stronie daibau.pl umieścił dane wybranych organizacji i stowarzyszeń pomagających potrzebującym w różnych obszarach życia. Klikając w logo, np. UNICEF Polska, użytkownicy mogą sprawdzić, jak pomóc, przesłać darowiznę i bezpośrednio uczynić świat lepszym.

Dzięki takiemu połączeniu sił, kontrahenci firmy mają okazję wspólnie pomagać organizacjom charytatywnym, które opiekują się najbardziej potrzebującymi.

Zobacz również

Jak radzić sobie z lękiem separacyjnym u dziecka?

Jak radzić sobie z lękiem separacyjnym u dziecka?

Rozłąki z dzieckiem mogą być bolesne zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Czasami jednak rozstanie może wywoływać u dziecka niepokój i uczucie zmartwienia. 

Więcej
Jak rozmawiać z dziećmi o mowie nienawiści

Jak rozmawiać z dziećmi o mowie nienawiści

Mowa nienawiści ma długą historię, ale rozwój internetu przyczynił się do tego, jak duży może mieć ona zasięg. Czy to osobiście, czy w przestrzeni online, prawie wszystkie dzieci i młodzież zetkną się kiedyś z mową nienawiści. Warto, abyś jako rodzic porozmawiał z dzieckiem o mowie nienawiści, aby pomóc mu ją rozpoznać i uświadomić go, co może zrobić, gdy się z nią zetknie.

Więcej
Młodzi pytają o zdrowie psychiczne

WIDEO - Młodzi pytają o zdrowie psychiczne

Doktor Hina, ze Szpitala Dziecięcego w Nowym Jorku, odpowiada na pytania młodych osób dotyczące profilaktyki zdrowia psychicznego.

Więcej