Wspierają nas

UNICEF Polska to nie tylko organizacja i jej pracownicy, a przede wszystkim ludzie, którzy nas otaczają i wspierają w codziennej pracy.

Szeroki zakres działań UNICEF Polska pozwala na zaangażowanie się w różnego rodzaju aktywności i kampanie, które mają na celu zarówno pozyskiwanie środków finansowych, ale także edukację. Ponadto nasza działalność wymaga ciągłych usprawnień oraz wymiany wiedzy, by jeszcze efektywniej docierać z pomocą do najbardziej potrzebujących.

Otwarcie serca na potrzeby najmłodszych to przejaw niezwykłego altruizmu i droga, na której każdy sojusznik jest cenny.

Dzięki dobroci każdego z Was możemy jeszcze mocniej i skuteczniej nieść pomoc dzieciom.  
Razem możemy więcej. Dziękujemy, że jesteście z nami!  

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Piotr Polk

Piotr Polk

Zobacz również

Strach, samotność i zimno. Historie dzieci ze Strefy Gazy

Strach, samotność i zimno. Historie dzieci ze Strefy Gazy

Ciągłe poczucie zagrożenia, brak dostępu do wody, jedzenia i opieki medycznej, przerwana edukacja - tak wygląda codzienność dzieci ze Strefy Gazy.

Więcej
Minął rok od trzęsień ziemi w Turcji i Syrii

Minął rok od trzęsień ziemi w Turcji i Syrii

6 lutego 2023 r. dwa niszczycielskie trzęsienia ziemi i liczne wstrząsy wtórne nawiedziły południowo-wschodnią Turcję i Syrię. Byliśmy i jesteśmy na miejscu w obu krajach, aby nieść pomoc humanitarną poszkodowanym dzieciom i ich rodzinom.

Więcej
PAGEN kolejny rok „Przyjacielem UNICEF”

PAGEN kolejny rok „Przyjacielem UNICEF”

PAGEN Sp. z o.o. wspiera dzieci poprzez program „Przyjaciel UNICEF”. Firma przedłużyła partnerstwo na kolejny rok i przekazała środki, które przeznaczymy na pomoc najmłodszym, cierpiącym z powodu kryzysów humanitarnych związanych między innymi z konfliktami zbrojnymi.

Więcej